Меню

Проблема: немає читачів:) Як бути?

Букнет Проблема: немає читачів:) Як бути?

Проблема: немає читачів:) Як бути?

Вітаннячка читачам та колегам!

Ні для кого не секрет, що популярність письменників приходить не одразу. Веду до того, що не варто сподіватись на купу зірочок для творів чи визнання інших авторів і їхніх рекомендацій у перший день чи перший місяць від початку літературної роботи. Потрібен час, щоб цю популярність вибороти, “пробитись” на вершини серед інших уже відомих авторів.

Тому хотіла б я з вашою допомою розібратись, у чому причина такого ставлення читача до автора.

Для кожного автора будь-який його твір є досконалим і найкращим, тому звісно, якщо немає активу, то приходить розчарування. Типу “я пишу, вкладаю стільки сил, а це виходить, нікому не треба”. Не знаю, можливо це зумовлено тим, що зараз читають лиш “топових” просунутих авторів, а про новеньких читачі не знають, а якщо і знають, то не бажають змінювати свої вподобання на їхню користь.

Я, наприклад, зіткнулась із проблемою коментарів. Є таке, що користувачі заходять на сторінку, читають, інколи навіть увесь твір одразу, але немає ні “вподобайок”, ні будь-яких коментарів. Чому так?

Чи означає це, що читачеві твір до душі не припав, чи може все ж побутує той якийсь страх у висловленні своєї думки? Не скажу, що я звикла коментувати багато, але якщо мені книга справді сподобалась, то чому б не написати щирий відгук:) Ми ж трудимося саме для них, і кожен читач для нас безцінний…

Також у багатьох відгуках зустрічала поради, вказівки на помилки, і скажу одразу: ті, хто пишуть такі звернення, думаю не мають на меті образити чи принизити вас. Навпаки, поради треба цінувати і дослухатись до них. Якщо ж автор, побачивши подібне звернення, думає ( “та як це він/вона посміли мене критикувати? Мені подобається, то й іншим повинно” ), то автоматично це стає його мінусом.

Зі своєї точки зору скажу, що критики я не боюсь, головне, щоб зауваження були справедливі, а не ось так: “твоя творчість – ніщо, і я буду заливати брудом кожну твою сторінку, бо мені так хочеться”. Якщо між авторами присутня якась ненависть або зовсім протилежні думки з приводу (та будь-якого), то суперечку явно не варто вести під коментарями до книги. Так само вважаю, що якщо твір не сподобався, то варто повідомити автора і назвати причини через які так вийшло, висунути свої якісь пропозиції та рекомендації, а не писати нещирі відгуки та задобрювати автора, щоб потішити його самолюбство, а самому тихцем сміятись і з нього, і з його творіння. Правду кажуть, що краще гірка правда, аніж солодка брехня))

Отже, повернусь до свого питання: що потрібно робити, щоб тебе побачили і почали читати? Безсумнівно, одного навіть дуже добре написаного твору, для цього мало.

Досить багато знаю вже про обкладинки для книг, особливості написання анотацій, ведення блогів та рекламу у соцмережах, які безперечно додають плюсів молодому автору. Від кожного другого чую, що реклама – це важлива складова у будь-якій сфері, і звісно, погоджуюсь із цим. Та от як скористатись цією річчю з розумом, і так, щоб твоя ж реклама не пішла проти тебе?

Оригінал статті на booknet.com: Проблема: немає читачів:) Як бути?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення