Пригода кличе!

Пригода кличе!

Пригода кличе!

Ну ось, як завжди, несподівано з’явилося це дивне відчуття… Якийсь досить помітний, але доволі приємний тремор, що зазвичай віщує початок мандрівки сторінками нової книги.

До речі, давно переконався, що пручатись марно, бо це значно сильніше од мене. Як не крути, та все одно настане мить, коли, почавши фехтувати словом, уже не зупинюсь. Принаймні допоки не відчую, що то остання крапка у цій розповіді.

 

І от тепер я знову з нетерпінням чекаю сутінок. Адже тільки загадкові тіні з напівмороку нашіптують мені підказки. Саме вони приносять найпотрібніші думки і найвлучніші фрази, розбурхуючи уяву та примушуючи клацати по клавіатурі, не відчуваючи плину часу.

 

Я знаю: не за горами наступна повість. Уже зовсім близько хвилюючі знайомства з незнайомими персонажами. І, звісно ж, зустрічі із цілком упізнаваними життєвими ситуаціями, побаченими крізь призму гумору. Отож готуюсь стартувати, зворотній відлік розпочався. Пригода кличе! Лиш трохи зачекайте – далі буде… 

 

Ну, а поки, – читайте нещодавно завершену повість “Чому у правди сумні очі” та першу поетичну збірку “Вихиляси Долі”.

 

Із повагою – В’ячеслав Вєльвєтов.

Оригінал статті на Букнет: Пригода кличе!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"