Привітання та подяка.

Привітання та подяка.

Привітання та подяка.

Вітаю усіх з Новим роком! Нехай дні, які чекають Вас попереду будуть наповнені щастям, щоб у Вашу оселю завжди світило сонце, а біди і тривоги обходили її стороною. Книголюбам бажаю знайти цікаві історії, а авторам натхнення та здійснення усіх творчих задумів. Дякую своїм читачам за підтримку, підписку, зірочки та коментарі. Книга бере участь у конкурсі, тож вони для мене дуже важливі. Готую для Вас сюрприз – новий роман який незабором опублікую ексклюзивно на букнет. Сподіваюся він знайде особливе місце у Ваших серцях.

Оригінал статті на Букнет: Привітання та подяка.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу