Привітання “букнетівців” з Різдвом

Привітання “букнетівців” з Різдвом

Привітання “букнетівців” з Різдвом

Сердечно вітаю Вас із Високоурочистим

Прихід, народження Спасителя у світ, Його проповідь і місія, принесена спокутна жертва за гріхи людства, смерть і Воскресіння з мертвих дають змогу зовсім інакше осмислити суть і місце людини, суспільства, життєвих вартостей у світлі Одкровення про причетність Бога до історії людства. 
Завдяки явленню Богонемовляти Іісуса і розкриття Його Боголюдської природи у багатьох чудесах і знаменнях, а також прореченні істин про вищі людські значимості й орієнтири, якими має керуватися особистість у своєму бутті, ми маємо змогу збагнути особливий вимір сприйняття, осягнення місії людини, яка має бути «світлом для світу» і «сіллю землі» згідно думки і твердження самого Спасителя. 
Світлом маємо бути, бо Господь Іісус Христос закликає самим Своїм життям виявляти правдиві вартості у потемках буття, істинні змісти людських устремлінь, прагнень, мотивацій і перспективи до діяльності, не зважаючи на будь-які перешкоди. Саме завдяки Спасителю і його послідовникам у всьому світі ми, зокрема, можемо бути свідками добротворіння, допомоги нужденним і потребуючим та багатьох інших учинків, які є причиною духовної і моральної генези особистості, мають у своїй спонукаючій сутності доброту і милосердя, співчуття і прагнення преображення світу згідно благородних і чистих, світлих взірців сприйняття значимості існуючого. 
Багато людей, які вирішили втілити у своє життя потребу «бути світлом для світу», надають посильну підтримку як духовну, так і матеріальну тим, хто опинився у заручниках впливу темряви і страждань, безвиході й відчаю. Відтак, стаючи провідниками благих устремлінь, люди мають здатність уподібнюватися Всеблагому Творцеві і Промислителю, Тому, Хто відкрився у спокутній жертві Безмежної Любові до створіння, надавши поштовх в історії людства до постійної ревізії власних устремлінь і пріоритетів з позицій найдовершеніших взірців осягнення мети власного існування у світі. 
«Сіллю землі» людина також має бути згідно слів Спасителя, адже саме завдяки цій якості ми зберігаємо в спотвореній звіроподібній падшій природі, пошкодженій гріхом і злом, витоки і джерела Богоподібної людяності, які перешкоджають деградації людського, загального цивілізаційного потенціалу. 
Саме тому, приєднуючись до численного хору привітань з Різдвом Христовим, хочу виявити також і своє щире та сердешне захоплення особистістю Богонемовляти Спасителя, який зміг Своєю великою життєвою місією надати поштовх не тільки до духовного преображення особистості, але і до дієвого осмислення з позицій вищих взірців та устремлінь місії кожної людини, яка прийшла у світ, щоби долучитися до справи Боголюдини Господа Іісуса Христа. Означена місія полягає, зокрема, в освяченні та освітленні світу життя людей, збереженні від нищення його потойбічним злом, долученні до життєдайних витоків високого осмислення людського існування з позицій жертви милуючого і доброго серця, гарних помислів і почуттів, вчинків та устремлінь, не залежно від місця людини, статусу, часу та інших земних тимчасових умовностей нашого існування.  

Христос народився, славімо Його!  

З великою повагою до Вас,
побажаннями добра і 
помочі Божої та благословення,

Анатолій Хільченко, священник

Різдво Христове 
2021 р. 
 

Оригінал статті на Букнет: Привітання “букнетівців” з Різдвом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"