Премія Women in Arts 2021 назвала імена лауреаток

Премія Women in Arts 2021 назвала імена лауреаток

Вже втретє UN Women Ukraine та Український інститут відзначили мисткинь, які зробили вагомий внесок в українську та світову культуру.

Переможницями у восьми категоріях стали:

Жінки у візуальному мистецтві — художниця Аліна Клейтман.

Жінки в музиці — диригентка Оксана Линів.

Жінки в театрі — режисерка Тамара Трунова.

Жінки в кіно — режисерка Ірина Цілик.

Жінки в літературі — письменниця Софія Андрухович.

Жінки в культурному менеджменті — перший виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів.

Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях — головна редакторка видання Korydor Віра Балдинюк.

Особлива відзнака — журналістка, ветеранка війни Валерія Бурлакова.

Через карантинні обмеження цього року нагородження відбулося у камерному форматі, тому організатори вирішили відзначити переможниць “Жінки, що грають ігри” режисерки Надії Парфан.

Документальний фільм знайомить із життєвим та професійним шляхом мисткинь. Вже сьогодні стрічку можна буде безплатно переглянути на медіасервісі MEGOGO.

Що відомо

Продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська увійшла до п’ятірки номінанток премії Women in Arts–2021 у категорії “Жінки у культурному менеджменті”.

Оригінал статті на Читомо: Премія Women in Arts 2021 назвала імена лауреаток

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"