Премія УКФ оголосила короткий список у номінації «Література та видавнича справа»

Премія УКФ оголосила короткий список у номінації «Література та видавнича справа»

Професійна премія Українського культурного фонду оголосила короткий список у номінації «Проєкт року в секторі літератури та видавничої справи». Про це йдеться на сайті премії.

 

До короткого списку увійшли:

Львівський міжнародний BookForum

27 Львівський міжнародний BookForum став першим масштабним літературним онлайн-фестивалем, який об’єднав 280 учасників з 21 країни. Проєкт підтримували 73 партнери з України та з-за кордону. Фокусна тема 27 BookForum – «Перепис населення: знати хто ми є». Програма складалася із 147 заходів тематичних кластерів та спеціальних проєктів, що були поділені за питаннями адаптованого опитувальника перепису населення. 20 подій фестивалю перекладено на жестову мову й доступно для людей із вадами слуху. Підсумком проєкту стала онлайн-антологія «Ковчег “Титанік”», яка містить тексти 20-ти авторів з 9-ти країн. Загальне охоплення проєкту сягнуло понад 4 850 000 млн користувачів.

Київська картинна галерея. Оновлення

До 100-річчя Національного музею «Київська картинна галерея» видавничий дім «Антиквар» розробив проєкт, який включає видання першого в історії музею наукового каталогу ікон і творів давньоруського прикладного мистецтва, перший україномовний путівник, що відображає останні зміни в експозиції та дозволяє сприйняти колекцію як невід’ємну частину національного культурного надбання, а також книгу «Київські адреси Врубеля», присвячену одному з найбільш плідних періодів творчості великого художника. Паралельно розроблена нова айдентика музею та створено його офіційний сайт.

Читай & Фантазуй

«Читай & Фантазуй» – комплексний соціально-комунікаційний проєкт, покликаний сформувати моду та стійкий інтерес до читання серед молоді вікової групи 16-25 років. Проєкт використав сучасні інструменти реклами та залучив провідних авторів, спеціалістів, експертів галузі та лідерів думок молодої аудиторії для поширення медіаматеріалів для популяризації читання.

Фестиваль «Зелена Хвиля»

У межах Міжнародного книжкового фестивалю відбулися книжковий ярмарок та програма заходів і спецпроєктів (лекції, диспути, літературні читання, презентації, професійні конкурси, благодійні акції тощо). Основну програму було проведено в діджитал-форматі. За допомогою трансляцій глядачі з усієї країни отримали можливість дистанційної присутності на подіях фестивалю. Проєкт реалізується заради розвитку книжкової справи, літератури, міжнародного культурного співробітництва, а також популяризації читання і літератури в Україні.

Харківська літературна резиденція

Харківська літературна резиденція заснована українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу для підтримки українських прозаїків і перекладачів з метою розвитку української літератури і книжкового середовища, популяризації читання та промоції культури Харкова. Резиденція передбачає перебування в місті трьох українських прозаїків та українського перекладача для роботи над новим твором, знайомства з культурою і творчим середовищем міста. Також у рамках проєкту відбулися шість онлайн-виступів учасників резиденції перед читачами, написання підсумкових есеїв, публічна онлайн-презентація резиденції фаховій аудиторії та підсумкова «Літературна вечірка».

 

Переможців буде оголошено 26 березня. З короткими списками інших номінацій можна ознайомитися на сайті Премії.

 

Нагадаємо, Український культурний фонд започаткував нову професійну премію у сфері культури. Премія визначатиме найкращі проєкти, що були підтримані УКФ попереднього року, й сприятиме їхній додатковій популяризації.

 

Оригінал статті на Suspilne: Премія УКФ оголосила короткий список у номінації «Література та видавнича справа»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"