Премєра на сайті! Знижки і акції

Премєра на сайті! Знижки і акції

Премєра на сайті! Знижки і акції

“Шибайголова” вже на сайті. Не стала чекати завтра, щоб опублікувати перший розділ. Почнемо святкувати день Валентина з вечора!)

Анотація до книги “Шибайголова”

Я той, гірше якого бути не може. Завжди чув в свою адресу, що я безвідповідальний шибайголова.І я виправдав своє прізвисько. Я зустрів найневиннішу дівчину. І я її зрадив двічі. Першого разу коли покинув вагітну розгрібати проблеми, другий – коли ледь не вбив її, не справившись з керуванням автомобіля. Чи зможе вона пробачити мене, коли я сам не маю для себе прощення?

Він помилка батькової молодості, яку той волів сховати далеко від нашої сім’ї. Він моє кохання. Несправедливе. Заборонене. Той кого треба забути назавжди, бо все що він може лише руйнувати навколо себе світ. Але я не могла його не любити, бо це значило вирвати своє серце і померти. І я майже померла. Змирилась з своїм сірим існуванням. Але одного дня він знову не повернувся.Та навіщо? Щоб знищити мене, чи відродити з попелу?

За чудову обкладинку дякую Ані-Марії Еріш!

Також завтра буде діяти знижка на мій другий “валентинівський” роман “Коханка (не)святого Валентина”.

Анотація до книги “Коханка (не)святого Валентина”

Просто коханка, утриманка, іграшка, без права голосу, без права закохуватись чи претендувати на щось в його житті? Дурепа, яка сприйняла добре ставлення за романтичні почуття? Чи та, що навчить чоловіка з кам’яним серцем нарешті кохати?
Ярина вимушена стати коханкою нічого не знаючи про Валентина, заради того щоб врятувати своє життя. Валентин вчить її долати власні комплекси, розкриває її жіночність, не розуміючи, що з кожною миттю все глибше увязає в почуттях, які не може собі дозволити.

А ще хочу повідомити про програму лояльності читачам!

Всі хто купує будь-яку мою книгу вперше матимуть змогу рпотягом двох днів придбати інші книги з мега знижкою в 30%! Хіба не чудовий привід запастись книжками на майбутнє по віигдіній ціні?!

З прийдешнім всіх святом, тепла, затишку і КОХАННЯ без меж!

Оригінал статті на Букнет: Премєра на сайті! Знижки і акції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"