Премєра на сайті! Знижки і акції

Премєра на сайті! Знижки і акції

Премєра на сайті! Знижки і акції

“Шибайголова” вже на сайті. Не стала чекати завтра, щоб опублікувати перший розділ. Почнемо святкувати день Валентина з вечора!)

Анотація до книги “Шибайголова”

Я той, гірше якого бути не може. Завжди чув в свою адресу, що я безвідповідальний шибайголова.І я виправдав своє прізвисько. Я зустрів найневиннішу дівчину. І я її зрадив двічі. Першого разу коли покинув вагітну розгрібати проблеми, другий – коли ледь не вбив її, не справившись з керуванням автомобіля. Чи зможе вона пробачити мене, коли я сам не маю для себе прощення?

Він помилка батькової молодості, яку той волів сховати далеко від нашої сім’ї. Він моє кохання. Несправедливе. Заборонене. Той кого треба забути назавжди, бо все що він може лише руйнувати навколо себе світ. Але я не могла його не любити, бо це значило вирвати своє серце і померти. І я майже померла. Змирилась з своїм сірим існуванням. Але одного дня він знову не повернувся.Та навіщо? Щоб знищити мене, чи відродити з попелу?

За чудову обкладинку дякую Ані-Марії Еріш!

Також завтра буде діяти знижка на мій другий “валентинівський” роман “Коханка (не)святого Валентина”.

Анотація до книги “Коханка (не)святого Валентина”

Просто коханка, утриманка, іграшка, без права голосу, без права закохуватись чи претендувати на щось в його житті? Дурепа, яка сприйняла добре ставлення за романтичні почуття? Чи та, що навчить чоловіка з кам’яним серцем нарешті кохати?
Ярина вимушена стати коханкою нічого не знаючи про Валентина, заради того щоб врятувати своє життя. Валентин вчить її долати власні комплекси, розкриває її жіночність, не розуміючи, що з кожною миттю все глибше увязає в почуттях, які не може собі дозволити.

А ще хочу повідомити про програму лояльності читачам!

Всі хто купує будь-яку мою книгу вперше матимуть змогу рпотягом двох днів придбати інші книги з мега знижкою в 30%! Хіба не чудовий привід запастись книжками на майбутнє по віигдіній ціні?!

З прийдешнім всіх святом, тепла, затишку і КОХАННЯ без меж!

Оригінал статті на Букнет: Премєра на сайті! Знижки і акції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Ісекай. 1%

Не люблю займатись самопіаром, але наскільки я розумію, на цьому сайті інакше ніяк. Для тих хто не в курсі, ісекай – це жанр родом із Японії, котрий визначається наявністю чувака, шо переродився після смерті в іншому світі.

Власники промокодів!

19 – Жанна Савюк

9 – Уся Сер

2 – Олеся Стадник

8 – Ярослава Шеверак

24 – Світлана Фецич

Вітаю переможців. Зверніться, будь ласка, у фейсбук за промокодами!

Час лікує гнів…?анотація та бук до книги “Влада”

Обкладинка від Стефанії Лін)))

Анотація: 

Це її історія, яка має свій початок. Це її доля. І, як би вона не хотіла такого нового століття, але вона лише людина, просто жива істота, яка вимушена підкорятися законам природи:

По чисельним проханням

По чисельним проханням продовжила історію про відьму, яка страшним чином пробудила свій дар.

Запрошую до читання нового оповідання «Марта» з циклу «Той день».

Це друге оповідання, яке є продовженням однойменного,

Завтра ❤️лукавий гріх❤️ і графік

Привіт мої красуні))))

 Вже завтра❤ Гаряча пристрасна новинка ❤

Продана лукавому

«- Не грай з лукавим, Агата. Програєш»

Ця історія буде hot erotic ❤

Ця історія буде crazy love❤

Ця історія буде божевільно

Перейти до блогу