Прем’єра! Дуже скоро!

Прем’єра! Дуже скоро!

Прем’єра! Дуже скоро!

Друзі! Хочу поділитися новиною, скоро відбудеться прем’єра моєї нової книги!

“Чорні відьми принців не шукають”

 

Розділ 1.

“Жаби, абат та інші проблеми”

 

“Квакання жаб мене добряче напружувало. Вони без упину видавали характерні для них звуки і, за одно, мабуть, хотіли та виказати мене… Я взяла свою мітлу та почала їх проганяти, а вони, наче навмисно, все прибували… І звідки їх стільки тут взялося, у моєму невеликому «святилищі», чи просто підвалі, що знаходився під моєю скромною оселею? Саме тут і перебували усі мої скарби, що дістались мені від мами, а їй від її мами і так далі. Гримуар, казан, рідкісні інгредієнти, рецепти, магічні предмети, талісмани, амулети, артефакти, а ще безліч книг, що розповідають про життя та подвиги відьом і не тільки подвиги.

Мене звати Меліан Матсдоттер! Мені двадцять три роки, я не одружена, молода, вродлива, сексуальна і ще магічно обдарована. І так, — я відьма! Справжня, чорна, темна, з магічною силою, знаннями та вміннями. У мене стільки ж планів на моє життя, скільки й мрій!.. Тому, звістка, що до мого міста Фульда прибув абат Бальзатар фон Дернбах, відомий мисливець на відьом… ні, не налякала, а, до біса, розлютила.

А й справді, навіщо він прибув на мою територію? Як посмів? Вже через кілька днів його перебування, я дізналася причину. Він арештував Мерго Бін, звинувативши її у вбивстві власного чоловіка та у чаклунстві. Вагітну вдову піддали тортурам і, звісно ж, інквізиція визнала її винною, а батьком майбутньої дитини – самого диявола. Що за божевільні звинувачення? Звідки їх беруть ті абати, інквізитори та інші релігійні фанатики, що уявили себе не аби ким!?

Термінові збори Ковену і… Драматична пауза! Верховна вирішила не рятувати Мерго Бін. Не рятувати! А залишити помирати, надзвичайно болісною смертю на вогнищі. А нас, відьом Ковену, ще й прийти на цю страту і мовчки споглядати, як одну з нас, нашу подругу, страчують. ”

Оригінал статті на Букнет: Прем’єра! Дуже скоро!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"