Презентація розповіді “Убивча Брошка”

Презентація розповіді “Убивча Брошка”

Презентація розповіді “Убивча Брошка”

Шановні читачі!

“Убивча брошка”!

⋘…На фоні зоряного неба, під місячним сяйвом, виблискувала надзвичайної краси брошка. На вигляд безумовно дорогоцінне каміння переливалось червоними та білими кольорами, тонами крові та плоті, які знаходили своє відображення у відблисках очей, не відводячих від брошки погляд товаришів…⋙

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ РОЗПОВІДІ “УБИВЧА БРОШКА”!

Жанри: Містичний трилер, Жахи.

Сюжет (без спойлерів): Перебуваючи на відпочинку, компанія молодиків випадково знаходить скарб, який спочатку змінює друзів, що несподівано починають проявляти погані людські риси, немов ними керує щось містичне.
Надалі, містичні події потрохи розвиваються в жахи, та у якусь мить починається справжнісінький хоррор, під час якого товаришам доводиться боротися за виживання…

Мета: Написання твору побудив намір участі у конкурсі БУКНЕТ “Містичні прикраси”, але звісно також ціллю є бажання створення розповіді, що викличе інтерес та добрі враження у читачів.

Проблематика: Твір має на меті не лише викликати у читацької аудиторії почуття співпереживання, пов’язаного з емоціями тривожного очікування, невизначеності, хвилювання та страху, хоча це першочергово. Але, підтекстом є бажання побудити читачів до роздумів впливу прагнення до багатства, отримання дорогоцінностей, що змінюють людей та викликають погані, а інколи й жахливі наслідки, які потім не можливо змінити.

Прийоми оповідання: У розповіді застосовується ретроспективний оберт, який полягає у тому, що по закінченню подій в теперішньому часі, оповідь переходить у минуле, розкриваючи сюжет у повній мірі, та знову у певний момент повертається до теперішності. Також, використовується щось на кшталт кліфхенгеру, тобто оповідання окремого епізоду обривається коли персонажі стикаються з самими напруженими обставинами, але у наступному епізоді мова йде про майбутні або паралельні події, таким чином, залишаючи розв’язку відкритою до появи продовження. Ціллю таких прийомів є підтримка інтриги читача до кінцевої загальної розв’язки, але при цьому, окремі епізодичні сюжетні лінії розкриваються у ході розповіді.

Візуалізація персонажу покійної нареченої!

⋘…Коли, я її побачив, то закохався з першого погляду. Вона була така гарна, немов як з обкладинки якоїсь книги, з довгим й розкішним русявим волоссям, яке було то заплетене у коси, то навпаки розпущене. Я не міг відірвати погляду від її чарівної родимки з верху найкрасивіших у світі губ, які вона намащувала червоною помадою, а дивлячись в її блакитні очі, я втрачав відчуття часу…⋙

Буктрейлер до Вашої уваги!

ЧИТАТИ ВЖЕ ЗАРАЗ!!!

Шановні читачі! Дуже вдячний Вам за увагу!!!

З повагою! Джо Баркар.

Оригінал статті на Букнет: Презентація розповіді “Убивча Брошка”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу