Презентація книги Сергія Жадана та Павла Макова на Суспільному

Презентація книги Сергія Жадана та Павла Макова на Суспільному

У п’ятницю, 18 грудня, відбудеться онлайн-презентація книги Сергія Жадана та Павла Макова “Постійне місце проживання”. Подія розпочнеться о 22:00 на сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Телеверсію презентації глядачі побачать у п’ятницю, 25 грудня, на телеканалі UA: КУЛЬТУРА та на сайті у розділі “Онлайн“.

Книгу презентуватимуть особисто автори Сергій Жадан та Павло Маков. Модератором презентації буде редактор видавництва Ist Publishing, куратор та арткритик Борис Філоненко. Він розпитає у гостей, як створювалась книга, чому автори вирішили працювати разом, як пандемія вплинула на вигляд видання та ставлення до проєкту, а також чому все це — про постійне місце проживання. 

Презентація книги Сергія Жадана на Суспільному

Сергій Жадан та Павло Маков. Фото: Ігор Чекачков.

Книга “Постійне місце проживання” — це два погляди, дві генерації, дві різні художні мови, об’єднані спільним місцем. Це спроба переглянути останні 27 років присутності в Харкові крізь оптику власних творів. Книжка містить графічні роботи й поезію, які Павло Маков і Сергій Жадан відібрали незалежно один від одного безпосередньо під час створення артбуку. Видання має зворотну хронологію, а твори не коментують один одного: вірші не описують графічні роботи, а графічні роботи не ілюструють вірші.

Всі охочі зможуть поставити свої запитання письменнику в коментарях під трансляцією, модератор зачитає їх в ефірі. Наприкінці презентації Сергій Жадан і Павло Маков оберуть авторів найцікавіших запитань та подарують книжки з автографами.

Дивіться презентацію книги Сергія Жадана та Павла Макова «Постійне місце проживання» і ставте запитання у середу, 18 грудня, о 22:00 на сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА, а також телеверсію на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА у п’ятницю, 25 грудня, о 22:05.

Фото на обкладинці — Анастасія Мантач.

Оригінал статті на Читомо: Презентація книги Сергія Жадана та Павла Макова на Суспільному

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу