“Право на минуле” та промо

“Право на минуле” та промо

“Право на минуле” та промо

Привіт, друзі!

Сьогодні я  до вас із новинкою, яка вже стартувала на Букнет.  Любовний трикутник, важкий вибір, різниця у віці,  сильні герої – все це чекатиме   на своїх читачів у  книзі «Право на минуле».

 

Анотація:

-Що ти робиш в моєму домі?

Він боляче стискає зап’ястя — і я ладна вити від болю. Благаю:

-Відпусти…

-Надумала шантажувати? Не вдасться, крихітко. Ти всього лиш моє минуле.

Так, я — минуле,   а ніч  з тобою —  перегорнута сторінка. Та  доля вміє насміхатись. Я підписала договір і  стала мовчазною тінню сильного, небезпечного чоловіка. І в час, коли змирилась,  коли намагалась назвати коханим іншого, ти повернувся. Ти —  його син і батько дитини, яку  ношу під серцем.

Я знаю, що кохання  не купити та  право на минуле не можливо пред’явити…

                                https://booknet.com/uk/book/pravo-na-minule-b305233

А ще сьогодні у  мене День народження,  тому у  цей зимовий день хочу подарувати  три промики на роман «Тенета».

Анотація до книги:

Вітчим знайшов твої фотографії в стилі Ню? Тікай! Найрідніша людина вгледіла в тобі суперницю? Тікай! Розбила автівку  конкуренту сімейного бізнесу? Тікай, Ніно, тікай!

Та адвокат Ренат Громов не з тих, від кого легко сховатись. Безжальний, безкомпромісний, він не вибачає, не кохає.

І я  в його тенетах…

https://booknet.com/uk/book/teneta-b258878

                                   

 

І ще один промо на нещодавно завершеного «Джентльмена її невдачі». До речі, ця книга досить тривалий час друга в  рейтингу за популярністю  на конкурсі «Кохання не купити». Цим я  завдячую виключно вам,  дорогі читачі!

Хто не знайомий,  ловіть анотацію:

Офісна мишка?  Більше прихильниця п’ятдесяти відтінків сірого в одязі! І що в тихій, мовчазній помічниці знайшов мій заступник? Та яка різниця? Музика недовго грала. Для мене, генерального директора холдингу,  Вероніка – цінний працівник, який занадто багато знає і якого  неможливо позбутись чи виставити за двері. 

А їхній службовий  роман  обірвався  дуже невчасно: напередодні підписання серйозного контракту, коли дівочі сльози та розбите серце підуть на користь виключно конкурентам бізнесу.  Що ж робити? Вірно підказуєте! Доведеться виправляти  її невдачу в коханні – негайно  видавати заміж. Та от солідним джентльменам потрібна дещо інша наречена… 

https://booknet.com/uk/book/dzhentlmen-nevdach-b286522

Отже, що потрібно зробити, аби отримати промо? Все просто! Бути підписаним на автора та зазначити під блогом книгу, яку хочете прочитати.  Якщо бажаєте дві, пишете два окремі коментарі. Порядковий номер я виставлю  сама. Зголоситись можна  сьогодні до 00.00 год.

Всім удачі та  гарного дня!

З повагою, Оля.  

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Право на минуле” та промо

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу