Почув муз про “Потайсвіт” та й давай чудити

Почув муз про “Потайсвіт” та й давай чудити

Почув муз про “Потайсвіт” та й давай чудити

Сьогодні оголосити про новий конкурс оповідань. Ще й в моєму улюбленому жанрі, ще й з українською міфологією. Тож не дивно, що муза взяла мене за шкірку і давай гуглити, писати, знову гулити та вигадувати. 

Я дочекалась поки подруга опиниться на іншому березі і насмілилась ступити крок в невідомість. Не те, щоб я дуже вірила в містику, але такий серйозний тон трохи лякав.

Перший крок – я опиняюсь в білому тумані і не бачу нічого під ногами. Хочу зупинитися, але не можу, ноги незалежно від мене роблять наступний крок.

Другий крок – зникає все, залишається лише туман.

Третій крок – далеко від мене починають з’являтися тіні людей.

Четвертий крок – тіні наближаються, їх чотири, три великих і одна маленька, дитяча.

П’ятий крок – на мої очі навертаються сльози, бо я бачу посмішку на рідних обличчях. Мама, тато, бабуся та сестричка.

Шостий крок – вони вже поряд, простягаю руку, але не можу дотягнутися. А сім’я мені посміхається, як ніби колись, ще до тієї жахливої аварії.

Сьомий крок – залишається лише мама, яка бере мене за руку та йде поруч. Сльози вже течуть ріками, не хочу покидати їх тут, чому нас розлучили.

Восьмий крок – мама тихенько шепче мені і звуки складаються в слова. «Ми тебе дуже любимо і відпускаємо. Живи за всіх нас. І не тримай, наш час вже вийшов».

Дев’ятий крок – рідна рука вислизає з моєї, а я не втримую. Хочу закричати, але не можу видати жодного звуку, лише з відчаєм спостерігаю, як віддаляється матуся.

Десятий крок – я знову одна. До вух долітають останні слова. «Ти будеш щаслива, просто відпусти себе та відкрий серце».

Одинадцятий крок – мою руку ловить гаряча долоня та ніжно стискає, хоча збоку від себе я бачу лише силует людини.

Дванадцятий крок – силует стає чіткіше, але я не можу побачити жодної деталі, лише лагідні очі, що наповнюють мене теплом.

Тринадцятий крок – туман розсіюється і я стою по іншу сторону Калинового моста та річки Смородини. Сходить світанок мого нового життя.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Почув муз про “Потайсвіт” та й давай чудити

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"