Меню

Почитаємо про кохання))

Букнет Почитаємо про кохання))

Почитаємо про кохання))

Можна безкінечно дивитися, як тече вода, горить вогонь, і як наші авторки любовних романів розпалюють у серцях читачів пристрасні емоції))

“Не стрічайтесь з першою любов’ю…” – застерігала поетеса Юлія Друніна. Але попри все багатьом із нас хочеться через роки знехтувати цією порадою. Олександра – успішна і самодостатня жінка, котра має взірцеву сім’ю та всі життєві блага. Але, коли їй доведеться потрапити до міста, де пройшли її студентські роки, все летить шкереберть. Бо на шляху героїні зустрічається чоловік, якого вона колись надто сильно кохала. Чи матиме ця історія хепі-енд, а чи завершиться тим же, що й двадцять років тому – розбитим серцем? Покаже час…

Дуже сподіваюся, що книга сподобається моїм постійним читачам, а можливо, й допоможе знайти нових)) Планую запропонувати її на конкурс “Кохання і місто”, тож буду дуже-дуже рада будь-якій вашій підтримці! Приємного читання і нехай новий 2020 рік для всіх вас видасться легким, світлим і романтичним, як ця історія!

Оригінал статті на litnet.com: Почитаємо про кохання))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення