Меню

Потрібна порада

Букнет Потрібна порада

Потрібна порада

Вітаю, літнетівці ♥

Я неодноразово отримувала прохання від читачів написати продовження. І це поставило мене перед складним вибором: бути чи не бути? 

Спочатку геть не планувалося ніякого продовження. Та й твір цей був написаний на видиху, так би мовити, ще в ті часи, коли я лише “в шухляду” писала (і справжнім дивом ставали завершені твори, тому які там ще проди). Тоді я була саме в такому стані, в якому опинилася моя героїня, тому все якось саме по собі склалося в ось таку коротеньку історію. 

Втім, я таки почала задумуватися над продовженням. В мене навіть є начерки для нього. От тільки не знаю, чи варто доводити справу до кінця. З одного боку, і задум маю, і багато хто сподівається на нього, а з іншого – є ризик зіпсувати особливу, таємничу й романтичну атмосферу цього твору (а продовження точно матиме дещо іншу тональність хоча б тому, що “Тікаючи від реальності” я написала ще на початку 2017-го, а тоді, повірте, я була зовсім іншою і як автор, і як людина). 

Насправді в мене вперше подібна дилема тримається так довго, тому й прошу поради в читачів і авторів. 

 

Цілуночки,

Ваша трішки розгублена Торі

Оригінал статті на litnet.com: Потрібна порада

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення