Послаблення каратнтину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Послаблення каратнтину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Продажі друкованих книжок у книгарнях Англії і Уельсу за тиждень після локдауну зросли на 32,5%. Про це повідомляє The Guardian.

 

Книжкові магазини відкрились 12 квітня разом з іншими непромисловими магазинами вперше з грудня 2020 року. За даними Nielsen BookScan, книжковий ринок Англії і Уельсу зріс на 32,5% за тиждень. Загалом за сім днів (12 – 17 квітня) продали 3,7 млн ​​друкованих книжок.

 

Найбільше за цей тиждень купували художню літературу. Зокрема, роман Меггі О’Фаррел «Гамнет» про дружину і дітей Вільяма Шекспіра і нову книжку Кадзуо Ішіґуро «Клара и Сонце».

 

«У нас були люди, які намагалися відчути запах книжок за допомогою своїх масок, а також цілком поважні люди середнього віку, які вели себе, немов діти у крамниці солодощів. У нас був чудовий перший тиждень. Було так приємно знову побачити знайомі обличчя. Ми хвилюємося за деяких наших старших клієнтів, оскільки вони можуть бути самотніми в найкращий час, а регулярне відвідування книжкового магазину є важливою частиною їхнього тижня», – сказав власник Вестборнської книгарні у Борнмуті Пол Енджел.

 

У книжковій крамниці Not Just Books у Тетфорді власниця Джейн Джеймс сказала, що бачити хвилювання дітей було найприємнішою частиною відкриття.

 

«Найприємніший момент стався в суботу вранці, коли батько привів двох своїх синів і сказав:« Я не знаю, що ви зробили з моїми хлопчиками, але вони не спали з 6:30 ранку і просили, щоб я відвів їх у ваш книжковий магазин!», – розповіла Джеймс.

 

Продажі книжок у Великій Британії досягнули рівня 2020 року, коли було продано 202 млн друкованих видань, незважаючи на закриття фізичних книгарень під час карантину. Великі видавництва повідомляли про гарний прибуток, а багато незалежних книгарів спостерігали сильну підтримку з боку місцевих громад, незважаючи на рекордні прибутки таких «гігантів», як Amazon.

 

Нагадаємо, згідно з дослідженням британського інтернет-ринку OnBuy.com, найпопулярнішою книжкою в інстаграмі є роман «Вбити пересмішника» Гарпер Лі.

 

Як повідомлялося, у Великій Британії масово скуповують книжки задля кращого фону на відеонарадах.

 

Чільна: booksandvinyl.co.uk

Оригінал статті на Suspilne: Послаблення каратнтину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"