Послаблення карантину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Послаблення карантину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Продажі друкованих книжок у книгарнях Англії і Уельсу за тиждень після локдауну зросли на 32,5%. Про це повідомляє The Guardian.

 

Книжкові магазини відкрились 12 квітня разом з іншими непромисловими магазинами вперше з грудня 2020 року. За даними Nielsen BookScan, книжковий ринок Англії і Уельсу зріс на 32,5% за тиждень. Загалом за сім днів (12 – 17 квітня) продали 3,7 млн ​​друкованих книжок.

 

Найбільше за цей тиждень купували художню літературу. Зокрема, роман Меггі О’Фаррел «Гамнет» про дружину і дітей Вільяма Шекспіра і нову книжку Кадзуо Ішіґуро «Клара и Сонце».

 

«У нас були люди, які намагалися відчути запах книжок за допомогою своїх масок, а також цілком поважні люди середнього віку, які вели себе, немов діти у крамниці солодощів. У нас був чудовий перший тиждень. Було так приємно знову побачити знайомі обличчя. Ми хвилюємося за деяких наших старших клієнтів, оскільки вони можуть бути самотніми в найкращий час, а регулярне відвідування книжкового магазину є важливою частиною їхнього тижня», – сказав власник Вестборнської книгарні у Борнмуті Пол Енджел.

 

У книжковій крамниці Not Just Books у Тетфорді власниця Джейн Джеймс сказала, що бачити хвилювання дітей було найприємнішою частиною відкриття.

 

«Найприємніший момент стався в суботу вранці, коли батько привів двох своїх синів і сказав:« Я не знаю, що ви зробили з моїми хлопчиками, але вони не спали з 6:30 ранку і просили, щоб я відвів їх у ваш книжковий магазин!», – розповіла Джеймс.

 

Продажі книжок у Великій Британії досягнули рівня 2020 року, коли було продано 202 млн друкованих видань, незважаючи на закриття фізичних книгарень під час карантину. Великі видавництва повідомляли про гарний прибуток, а багато незалежних книгарів спостерігали сильну підтримку з боку місцевих громад, незважаючи на рекордні прибутки таких «гігантів», як Amazon.

 

Нагадаємо, згідно з дослідженням британського інтернет-ринку OnBuy.com, найпопулярнішою книжкою в інстаграмі є роман «Вбити пересмішника» Гарпер Лі.

 

Як повідомлялося, у Великій Британії масово скуповують книжки задля кращого фону на відеонарадах.

 

Чільна: booksandvinyl.co.uk

Оригінал статті на Suspilne: Послаблення карантину у Великій Британії: продажі друкованих книжок зросли на третину

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"