“Поміж книжок. Клуб бібліофагів з Оксаною Забужко” на UA: КУЛЬТУРА

“Поміж книжок. Клуб бібліофагів з Оксаною Забужко” на UA: КУЛЬТУРА

У четвер, 25 лютого, о 18:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться показ програми “Поміж книжок. Клуб бібліофагів Оксани Забужко”. 

Пряму трансляцію обговорення книги “Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку” також дивіться на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі UA: КУЛЬТУРА у понеділок, 22 лютого. Всі охочі можуть поставити запитання гостям чи висловити власні враження про книгу в коментарях.

Програма присвячена книзі “Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку” Оксани Забужко та Блаженнішого Святослава Шевчука до 150-річчя Лесі Українки.

В обговоренні книги “Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку” візьмуть участь:

  • філософ Володимир Єрмоленко;
  • поетеса, ведуча UA: Радіо Культура Олена Гусейнова;
  • письменник Сергій Сингаївський;
  • директорка кінотеатру «Ліра» Ірина Плехова;
  • блогерка та буктюберка Людмила Дмитрук.

Також зазначимо, телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував спецефір  до 150-річчя Лесі Українки. Дивіться тематичні програми 25 лютого на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Оригінал статті на Читомо: “Поміж книжок. Клуб бібліофагів з Оксаною Забужко” на UA: КУЛЬТУРА

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"