Пол Маккартні випустить ліричний “автопортрет у 154 піснях”

Пол Маккартні випустить ліричний “автопортрет у 154 піснях”

Восени 2021 року у Пола Маккартні вийде збірка спогадів під назвою “Слова”, яка буде “настільки близькою до автобіографії, наскільки це можливо”. Про це Аллен Лейн, видавець ексучасника The Beatles, розповів The Guardian, додавши, що збірка буде “автопортретом у 154 піснях”.

“Слова” (“The Lyrics”) вийдуть у двох томах 2 листопада загальним обсягом понад 900 сторінок у видавництві Penguin Random House під редакцією ірландського поета і Пулітцерівського лауреата Пола Малдуна (Paul Muldoon). В основу книги лягли його бесіди з Маккартні, темою яких були пісні, написані музикантом протягом всієї його кар’єри – у дитинстві (Маккартні почав складати музику і вірші в 14 років), в складі The Beatles, разом з групою Wings, для сольних альбомів тощо.

Пол Маккартні зізнається, що йому часто пропонували написати автобіографію, але кожного разу час видавався недодречним. “Єдине, на що я завжди був здатний, що вдома, що в дорозі – це складати чергову пісню […] Ці пісні охоплюють усе моє життя”.

За словами Малдуна, матеріал для книги збирався протягом п’яти років. Він регулярно зустрічався з музикантом для дво- або тригодинних бесід, під час яких вони дуже напружено обговорювали походження приблизно пів дюжини пісень. “Дивним чином цей процес був схожий на ті післяобідній сесії з Джоном Ленноном, які вони проводили за часів The Beatles. Ми були налаштовані не залишати кімнату, не поговоривши про щось цікаве”, – ділиться подробицями ірландський поет.

Малдун зазначив, що робота над книгою переконала його в тому, “про що раніше ми тільки здогадувалися: що Пол Маккартні – одна з найважливіших літературних фігур, людина, яка зверталася до багатої традиції англомовної поезії та розвивала її”.

Оригінал статті на Читомо: Пол Маккартні випустить ліричний “автопортрет у 154 піснях”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"