Познайомимось?

Познайомимось?

Познайомимось?

Всім привіт! Я – новоспечена письменниця. А якщо точніше, пишу загалом з 12.12.2017. але раніше писала у шухляду. Зовсім. Нікому нічого не показувала, не розповідала, і вже тим паче ніде нічого не публікувала. Та згодом знайшла тих, хто зміг не просто прочитати мною написане, а щей вказали на помилки і дали пораду. Дуже вдячна цій людині. Я дуже добре розумію, що якби у свій час я не прийшла до неї з проханням поглянути одним оком на мої “віршики” , то згодом я не почала б писати прозу, не почала б вдосконалювати свою вміння, точно не взяла б участь у своєму першому літературному конкурсі, і точно не публікувалала б зараз свої твори на Літнет. Я щиро вдячна цій людині. 

Оригінал статті на Букнет: Познайомимось?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу