Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Вітаю, друзі! Це вже другий мій блог і цього разу я обрала, на мою думку, цікаву тему:”Поезія, музика та література”. Останнім часом доволі часто зустрічаю в різноманітних сучасних творах назву пісні, що надихнула на написаний розділ, чи навіть цілий список пісень на початку твору. Це можуть бути рядки пісні, що підходять до описаних подій в розділі, чи до почуттів героїв, показуючи їхню мелодію душі. Навіть зустрічались твори, в яких розділи називалися рядком з пісні. Напевно, це занурює нас у твір ще глибше, або дає розуміння того, що відчував автор, доки писав цей розділ чи речення, чи навіть це слово. Напевно, так ми наближаємось до створеного у творі світу, що є також витвором мистецтва. Тому, на мою думку, це доречно використовувати музику – це завжди була і буде невід’ємною частиною світу мистецтва.

На рахунок поезії, то вона завжди була, є і буде присутньою, як у книгах, так і в музиці. Це практично є тим, що їх поєднує. Буває, коли прочитав з десять сторінок тексту твору і не до кінця зрозумів почуття, емоції, сенс, що вкладений в цих реченнях, буває достатньо лише одного слова. Буває, коли достатньо прочитати вірш на декілька рядків і зрозумієш все, і навіть сам почнеш відчувати. Буває, коли прослухав пісню, мелодію і прочитаний текст стає новим для тебе. В будь-яких із цих випадків підтверджується сила мистецтва, в будь-яких його проявах.

В моєму випадку, іноді з вірша, може, народитися якась історія. Деякі я можу написати для історії, як в своєму новому першому творі “Чужі рідні”.

В такому випадку, це не завди буває влучним, тому навіть не знаю, що краще: брати чийсь вірш чи можна і використати свій, якщо він є відлунням, закладеного сенсу.

Дуже хотілось би дізнатись ваші думки щодо поєднання поезії, музики і літератури. Та загалом з цієї теми, адже тут кожен буде мати рацію.

Натхнення та миру всім!

Оригінал статті на Букнет: Поезія, музика та література

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"