Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Вітаю, друзі! Це вже другий мій блог і цього разу я обрала, на мою думку, цікаву тему:”Поезія, музика та література”. Останнім часом доволі часто зустрічаю в різноманітних сучасних творах назву пісні, що надихнула на написаний розділ, чи навіть цілий список пісень на початку твору. Це можуть бути рядки пісні, що підходять до описаних подій в розділі, чи до почуттів героїв, показуючи їхню мелодію душі. Навіть зустрічались твори, в яких розділи називалися рядком з пісні. Напевно, це занурює нас у твір ще глибше, або дає розуміння того, що відчував автор, доки писав цей розділ чи речення, чи навіть це слово. Напевно, так ми наближаємось до створеного у творі світу, що є також витвором мистецтва. Тому, на мою думку, це доречно використовувати музику – це завжди була і буде невід’ємною частиною світу мистецтва.

На рахунок поезії, то вона завжди була, є і буде присутньою, як у книгах, так і в музиці. Це практично є тим, що їх поєднує. Буває, коли прочитав з десять сторінок тексту твору і не до кінця зрозумів почуття, емоції, сенс, що вкладений в цих реченнях, буває достатньо лише одного слова. Буває, коли достатньо прочитати вірш на декілька рядків і зрозумієш все, і навіть сам почнеш відчувати. Буває, коли прослухав пісню, мелодію і прочитаний текст стає новим для тебе. В будь-яких із цих випадків підтверджується сила мистецтва, в будь-яких його проявах.

В моєму випадку, іноді з вірша, може, народитися якась історія. Деякі я можу написати для історії, як в своєму новому першому творі “Чужі рідні”.

В такому випадку, це не завди буває влучним, тому навіть не знаю, що краще: брати чийсь вірш чи можна і використати свій, якщо він є відлунням, закладеного сенсу.

Дуже хотілось би дізнатись ваші думки щодо поєднання поезії, музики і літератури. Та загалом з цієї теми, адже тут кожен буде мати рацію.

Натхнення та миру всім!

Оригінал статті на Букнет: Поезія, музика та література

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"