Поезія, музика та література

Поезія, музика та література
Вітаю, друзі! Це вже другий мій блог і цього разу я обрала, на мою думку, цікаву тему:”Поезія, музика та література”. Останнім часом доволі часто зустрічаю в різноманітних сучасних творах назву пісні, що надихнула на написаний розділ, чи навіть цілий список пісень на початку твору. Це можуть бути рядки пісні, що підходять до описаних подій в розділі, чи до почуттів героїв, показуючи їхню мелодію душі. Навіть зустрічались твори, в яких розділи називалися рядком з пісні. Напевно, це занурює нас у твір ще глибше, або дає розуміння того, що відчував автор, доки писав цей розділ чи речення, чи навіть це слово. Напевно, так ми наближаємось до створеного у творі світу, що є також витвором мистецтва. Тому, на мою думку, це доречно використовувати музику – це завжди була і буде невід’ємною частиною світу мистецтва.
На рахунок поезії, то вона завжди була, є і буде присутньою, як у книгах, так і в музиці. Це практично є тим, що їх поєднує. Буває, коли прочитав з десять сторінок тексту твору і не до кінця зрозумів почуття, емоції, сенс, що вкладений в цих реченнях, буває достатньо лише одного слова. Буває, коли достатньо прочитати вірш на декілька рядків і зрозумієш все, і навіть сам почнеш відчувати. Буває, коли прослухав пісню, мелодію і прочитаний текст стає новим для тебе. В будь-яких із цих випадків підтверджується сила мистецтва, в будь-яких його проявах.
В моєму випадку, іноді з вірша, може, народитися якась історія. Деякі я можу написати для історії, як в своєму новому першому творі “Чужі рідні”.
В такому випадку, це не завди буває влучним, тому навіть не знаю, що краще: брати чийсь вірш чи можна і використати свій, якщо він є відлунням, закладеного сенсу.
Дуже хотілось би дізнатись ваші думки щодо поєднання поезії, музики і літератури. Та загалом з цієї теми, адже тут кожен буде мати рацію.
Натхнення та миру всім!
Оригінал статті на Букнет: Поезія, музика та література
Блог
Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 рокуАнгломовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь
Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с.
У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт
УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитисяЗ 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я
Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір
У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.