Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Поезія, музика та література

Вітаю, друзі! Це вже другий мій блог і цього разу я обрала, на мою думку, цікаву тему:”Поезія, музика та література”. Останнім часом доволі часто зустрічаю в різноманітних сучасних творах назву пісні, що надихнула на написаний розділ, чи навіть цілий список пісень на початку твору. Це можуть бути рядки пісні, що підходять до описаних подій в розділі, чи до почуттів героїв, показуючи їхню мелодію душі. Навіть зустрічались твори, в яких розділи називалися рядком з пісні. Напевно, це занурює нас у твір ще глибше, або дає розуміння того, що відчував автор, доки писав цей розділ чи речення, чи навіть це слово. Напевно, так ми наближаємось до створеного у творі світу, що є також витвором мистецтва. Тому, на мою думку, це доречно використовувати музику – це завжди була і буде невід’ємною частиною світу мистецтва.

На рахунок поезії, то вона завжди була, є і буде присутньою, як у книгах, так і в музиці. Це практично є тим, що їх поєднує. Буває, коли прочитав з десять сторінок тексту твору і не до кінця зрозумів почуття, емоції, сенс, що вкладений в цих реченнях, буває достатньо лише одного слова. Буває, коли достатньо прочитати вірш на декілька рядків і зрозумієш все, і навіть сам почнеш відчувати. Буває, коли прослухав пісню, мелодію і прочитаний текст стає новим для тебе. В будь-яких із цих випадків підтверджується сила мистецтва, в будь-яких його проявах.

В моєму випадку, іноді з вірша, може, народитися якась історія. Деякі я можу написати для історії, як в своєму новому першому творі “Чужі рідні”.

В такому випадку, це не завди буває влучним, тому навіть не знаю, що краще: брати чийсь вірш чи можна і використати свій, якщо він є відлунням, закладеного сенсу.

Дуже хотілось би дізнатись ваші думки щодо поєднання поезії, музики і літератури. Та загалом з цієї теми, адже тут кожен буде мати рацію.

Натхнення та миру всім!

Оригінал статті на Букнет: Поезія, музика та література

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Федеральний суд: Адміністрація Трампа має відновити роботу «Голосу Америки»

Федеральний суд у Вашингтоні зобов’язав адміністрацію президента США Дональда Трампа відновити роботу «Голосу Америки» та інших мовників, які перебувають під опікою Агентства США з глоб

Які умови праці в польських письменників та перекладачів

Медіанний дохід письменників у Польщі — 2500 злотих на місяць, більшість авторів не мають доступу до базових соціальних гарантій, а перекладачів рідко запрошують на публічні події. Про

Оголосили лавреата премії Drahomán Prize 2024

Лавреатом премії Drahomán Prize 2024 року став перекладач Ееро Балк. Про це повідомила кореспондентка Читомо із церемонії вручення премії.

Ееро Балк — перекладач з української мови на

Запрацював електронний реєстр видавців і книгарів

З 22 квітня в Україні офіційно запрацював Державний реєстр видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції. Про це повідомили на сайті Міністерства культури і стратегіч

Польська письменниця передала своє роялті на допомогу силам оборони України

Польська письменниця-фанастка Анна Бжезінська переказала авансове роялті за українське видання роману «Води глибокі, мов небо» на підтримку 13-ї бригади Національної гвардії України «Ха

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"