Подвійна вигода. Знижка на захопливу історію.

Подвійна вигода. Знижка на захопливу історію.

Подвійна вигода. Знижка на захопливу історію.

Добрий день, шановні книголюби!

Це історія життя і кохання двох протилежностей. Їх захопливі пригоди і несподівані повороти в житті Ніка і Софії не дозволять вам нудьгувати.

Цитати з другої частини дилогії:

«̶   Зізнайся, тебе тягне до мене так само, як мене до тебе. — засміявся Нік. Я теж.

̶  Зізнаюся, так і є… Щойно мені самій захотілося цілувати тебе… — прошептала сором’язливо. Він зрадів. Обійняв мене міцно.

̶  Ти будеш моя, Софіє! Рано, чи пізно, ти наважишся і ми будемо щасливі разом. — сказав впевнено, дивлячись на мене. Я промовчала, притулила чоло йому до  грудей. Десь в середині, мабуть, розуміла, що він має рацію. Що я хочу бути тільки з ним, попри все. Та, чомусь, не можу перестати сумніватися, боятися. Все–таки, є багато нюансів, які не дають мені спокою. Чомусь, майбутнє з таким особливим чоловіком, поки що, виглядає розмито.»

«̶   Дуже тобі не сподобався? — питаю, скривившись. Вона посміхнулася.

̶  А ти, як думаєш? Золотко, скажу чесно, не ображайся, але я не уявляла, що чоловіком моєї красуні доньки стане двометровий амбал схожий на горилу. – ми всі троє засміялися. Бабуся аж пончик не втримала, впав на підлогу.»

Дуже ціную всіх вас. Бажаю здоров’я і сімейного благополуччя.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Подвійна вигода. Знижка на захопливу історію.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"