Меню

Подарунки під ялиночку!

Букнет Подарунки під ялиночку!

Подарунки під ялиночку!

 

Тому хочу поділитися своїми творчими планами на грудень. Насамперед у цьому місяці я планую завершити два твори, які сподобалися багатьом читачам – “Сміттяр”  та  “У неба на краю”

Продовжуватиму працювати над другою частиною фантастично-фентезійного циклу “Іллюзі” – “Повітряний замок”

А ще хочу подарувати своїм читачам три сюрпризи-новинки ! Першим буде романтичне оповідання  “Зірка з неба впала”, яке увійде до спільної новорічної збірочки авторів Літнету. Другою новинкою стане продовження циклу про Емері та її друзів – героїв оповідань “Учениця мага” та  “Учениця мага і Жаб’ячий король”  Як завжди,  у новій історії, що називається “Учениця мага у королівстві Гламурія”  вас очікують чарівні перетворення та незвичайні сюрпризи, гумор і навіть… мандрівка у часі.

А третя новинка, під назвою “Тисячу років тому” буде вже більшою за об’ємом роботою, на яку я покладаю чималі сподівання. Це свого роду експеримент –  поєднання двох жанрів – історико-любовного роману та фентезі. Скажу лише, що спочатку твір планувався  виключно в реалістичній манері, але згодом я з головою поринула у вивчення української етнографії, давніх традицій та вірувань, тож  захотілося спробувати поєднати два світи – той, у якому жили конкретні історичні персонажі та загадковий і самобутній світ слов’янської міфології. Тримаю кулачки, щоб усе вийшло саме так, як мені намріялося))

А тепер, власне, про подаруночки)) Хочу на Новий рік подарувати вам, любі читачі, три свої “паперові” книжечки – а саме, роман “Перехрестя” з автографом автора. Не буду ставити перед вами жодних умов – буду рада, якщо ви підпишетесь на мене, щоб не пропустити виходу новинок, а вже все інше – “лайки”, коментарі – то тільки на ваш розсуд. Хоча мені все те буде надзвичайно приємно ))

Хто хоче спробувати свою удачу – ставте “плюсик” у коментарях до цього блогу. А за місяць, 22 грудня, я розіграю три книги серед усіх учасників конкурсу і відразу відправлю вам, щоб ви могли отримати свій подарунок  до Нового року.

Дякую всім, хто дочитав до кінця))

Хай місяць грудень буде для вас чарівним і незабутнім!

Ваша М.Д.

Оригінал статті на litnet.com: Подарунки під ялиночку!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення