Повір у диво

Повір у диво

Повір у диво

Вітаю, мої красуньки)))) 

Повір у диво

Жанр: Сучасний любовний роман

Анотація до книги:

Шкода, що не можна зазирнути у майбутнє й передивитися своє життя наперед. Відгородитися від неприємностей, уникнути розчарування, не закохатися… Сльози і дощ змішалися воєдино й не було краю болю, що розривав душу. Нікого навколо… Лише дощ, що вистукував тривожну весняну мелодію, і незнайомець… Хто ж знав, що він ще з’явиться у моєму житті? Подасть руку, залікує поранену душу та подарує те, про що найбільше мріяла. Диво!

— Будеш сперечатися? — повертає голову й вперше дивиться прямо в очі. У ньогогарнеобличчя з правильними рисами. Не можу оцінити його вік, та точно за тридцять. Має вигляд впевненого у собі чоловіка.

— Навіть не думала. Це марно. У нас з вами зовсім різні поняття про почуття. Противагою вашим автомобілям та курортам є давно забуті поняття вірності, чесності та щирого кохання. Не за щось, а просто за те, що він поряд. Кохання не купишні ні за які гроші. Розумію, що люди зараз себе добровільно продають, але ні. Справжнє почуття не купити.

 

— У тебе неправильне сприйняття всесвіту. Такі відносини — це норма у сучасному світі. Я забезпечую тебе, ти даруєш мені трохи своєї ніжності. Все! Всі у виграші. В чому проблема? Я ж не дурень і відчував, як ти реагувала на мої поцілунки.

— Сподіваюся вони були справжніми, а не награними. Мені не потрібен статус утриманки чи вільні, вивернуті стосунки. Ніколи й нізащо! Дай мені піти, будь ласка.

— Я тебе відвезу. Не хочеш, не потрібно, але запам’ятай, що купити зараз можна все і всіх. Хочеш кохання, прихильність, поклоніння, ніжність. Все! Ти одна, мабуть, літаєш у своєму вигаданому світі й віриш у щось щире й непереможне. Забудь!

 

Продовження обіцяє бути цікавим)) Не забувайте підписатися на автора, щоб отримувати сповіщення про нові глави та оголошення))

 

Оригінал статті на Букнет: Повір у диво

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу