Повір у диво

Повір у диво

Повір у диво

Вітаю, мої красуньки)))) 

Повір у диво

Жанр: Сучасний любовний роман

Анотація до книги:

Шкода, що не можна зазирнути у майбутнє й передивитися своє життя наперед. Відгородитися від неприємностей, уникнути розчарування, не закохатися… Сльози і дощ змішалися воєдино й не було краю болю, що розривав душу. Нікого навколо… Лише дощ, що вистукував тривожну весняну мелодію, і незнайомець… Хто ж знав, що він ще з’явиться у моєму житті? Подасть руку, залікує поранену душу та подарує те, про що найбільше мріяла. Диво!

— Будеш сперечатися? — повертає голову й вперше дивиться прямо в очі. У ньогогарнеобличчя з правильними рисами. Не можу оцінити його вік, та точно за тридцять. Має вигляд впевненого у собі чоловіка.

— Навіть не думала. Це марно. У нас з вами зовсім різні поняття про почуття. Противагою вашим автомобілям та курортам є давно забуті поняття вірності, чесності та щирого кохання. Не за щось, а просто за те, що він поряд. Кохання не купишні ні за які гроші. Розумію, що люди зараз себе добровільно продають, але ні. Справжнє почуття не купити.

 

— У тебе неправильне сприйняття всесвіту. Такі відносини — це норма у сучасному світі. Я забезпечую тебе, ти даруєш мені трохи своєї ніжності. Все! Всі у виграші. В чому проблема? Я ж не дурень і відчував, як ти реагувала на мої поцілунки.

— Сподіваюся вони були справжніми, а не награними. Мені не потрібен статус утриманки чи вільні, вивернуті стосунки. Ніколи й нізащо! Дай мені піти, будь ласка.

— Я тебе відвезу. Не хочеш, не потрібно, але запам’ятай, що купити зараз можна все і всіх. Хочеш кохання, прихильність, поклоніння, ніжність. Все! Ти одна, мабуть, літаєш у своєму вигаданому світі й віриш у щось щире й непереможне. Забудь!

 

Продовження обіцяє бути цікавим)) Не забувайте підписатися на автора, щоб отримувати сповіщення про нові глави та оголошення))

 

Оригінал статті на Букнет: Повір у диво

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"