Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Вийшов 5-й номер цієї газети, яку з листопада минулого року видає її засновник і редактор Петро Антоненко, також засновник і редактор газети «Світ-інфо».

Зміст номера:

Літературно-мистецька Чернігівщина. Качанівка. Літературна Прилуччина.

Поезії: Микола Турківський, Олена Шульга, Микола Ткаченко, Євген Постульга, Валентина Грибенко, Ніна Горбань Світлана Коробова.

Проза: Тетяна Лепська. Матеріали підготувала Прилуцька Центральна міська бібліотека ім. Любові Забашти (директорка Людмила Зубко).

Незабутні. Дмитро Куровський, Володимир Сапон. Володимир В’ятрович. «Комуністичний режим проти культури». Потужні цитати незламного Василя Стуса.

Діаспора. Іван Багряний. «Чому я не хочу вертатися до СРСР?

Розстріляне Відродження. Майк Йогансен. «Гнилизна».

Артур Конан Дойл: творець Шерлока Холмса й багатьох інших захопливих творів.

Ернест Хемінгуей: на бистрині життя. Етель Ліліан Войнич і її роман «Зніми взуття твоє». Опанас Маркович: трудівник на ниві рідної культури. Степан Васильченко – письменник, журналіст, педагог. Петро Антоненко. «Стамбул-Константинополь».

Оповідання. Література й кіно Польщі. «Панни з Вілько»: повість Івашкевича і фільм Вайди. Поезія Марії Кучеренко. Золотий фонд української естради.

Олександр Білаш. Василь Зінкевич. Афоризми. Сократ, Конфуціій, Лукрецій, Тацит, Гете, Шіллер, Бредбері, Станіслав Єжи Лєц.

Газету можна придбати в Чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9).

Новий номер газети «Струна» розміщений на сайті газети «Світ-інфо» за адресою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"