Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Вийшов 5-й номер цієї газети, яку з листопада минулого року видає її засновник і редактор Петро Антоненко, також засновник і редактор газети «Світ-інфо».

Зміст номера:

Літературно-мистецька Чернігівщина. Качанівка. Літературна Прилуччина.

Поезії: Микола Турківський, Олена Шульга, Микола Ткаченко, Євген Постульга, Валентина Грибенко, Ніна Горбань Світлана Коробова.

Проза: Тетяна Лепська. Матеріали підготувала Прилуцька Центральна міська бібліотека ім. Любові Забашти (директорка Людмила Зубко).

Незабутні. Дмитро Куровський, Володимир Сапон. Володимир В’ятрович. «Комуністичний режим проти культури». Потужні цитати незламного Василя Стуса.

Діаспора. Іван Багряний. «Чому я не хочу вертатися до СРСР?

Розстріляне Відродження. Майк Йогансен. «Гнилизна».

Артур Конан Дойл: творець Шерлока Холмса й багатьох інших захопливих творів.

Ернест Хемінгуей: на бистрині життя. Етель Ліліан Войнич і її роман «Зніми взуття твоє». Опанас Маркович: трудівник на ниві рідної культури. Степан Васильченко – письменник, журналіст, педагог. Петро Антоненко. «Стамбул-Константинополь».

Оповідання. Література й кіно Польщі. «Панни з Вілько»: повість Івашкевича і фільм Вайди. Поезія Марії Кучеренко. Золотий фонд української естради.

Олександр Білаш. Василь Зінкевич. Афоризми. Сократ, Конфуціій, Лукрецій, Тацит, Гете, Шіллер, Бредбері, Станіслав Єжи Лєц.

Газету можна придбати в Чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9).

Новий номер газети «Струна» розміщений на сайті газети «Світ-інфо» за адресою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Побачив світ новий номер Чернігівської обласної літературно-мистецької газети «Струна»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"