Меню

Плани, підсумки і просто роздуми

Букнет Плани, підсумки і просто роздуми

Плани, підсумки і просто роздуми

Хочу порадувати своїх читачів гарною новиною – я у відпустку йти не збираюсь, вихідних брати не буду! Книжка про Рената і Риту буде викладатись у звичному режимі.

Тепер до звітів. Завдяки вашій увазі, мої книжечки впевнено займали топові місця на літнет впродовж тривалого часу.

Майже три тижні лідирував Ти мій поганий Дід Мороз займаючи відразу в двох жанрах другі місця ( Еротика та Жіночий роман).

Кілька місіяцві очолювало ТОП в жанрі молодіжна проза Право на щастя

Аналогічно по чергово змінюючи між собою переші і друге місця в жанрі історичний роман пів року тримались в ТОПі Одруження ненароком та Скандальне примирення

І це дуже круто! І це завдяки вам!

Тепер про роздуми. Наприклад, щодо снігу. Мене не напрягає його відсутність. Більш того не розумію той плач в мережі. Нема заметів і слизької дороги, не несеться пісок в квартиру, не псуюються від солі чобітки. Можна подумати, що якби випав сніг всі ті нитики відразу побігли б ліпити сніговиків і кататись з гірки.

На дворі тепло? Теж добре. Чого нити? Можна ходити в спідниці і колготках. при мінус двадцять то вже сумнівне задволення. Не треба намотувати на сбее 10 одежин. Не треба кутати дитину.

Треба позитивніше дивитись на життя. Все буде добре! З наступаючими!

 

Оригінал статті на litnet.com: Плани, підсумки і просто роздуми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення