Меню

Плани на 2020

Букнет Плани на 2020

Плани на 2020

Всім привіт! Так як всі автори взяли собі за звичку писати свої результати і плани, напишу їх і я)

Тепер детальніше про плани…

Книгу хочу завершити редагувати до кінця січня. Там залишилося приблизно 30 частин. Надіюсь, я впораюсь. А ось з лютого почну викладати мою наступну книгу українською. Вона вже почата, але бідняга, так і стоїть на паузі у Wattpad’і)) Закрию її там, почну викладати тут.  Планую розтягнути ту книгу на дві частини, але ще раз наголошую: ШЕ ТОЧНО НЕ ЗНАЮ. Поживемо, побачимо)

Багато хто питав чи відкрию я комерційний кабінет… Ну це залежить від вас, мої дорогі читачі. Є спеціальні умови для тих, хто хоче відкрити кабінет і я їх ще не виконала. Тому, моя доля з цим кабінетом у ваших руках. Скажу чесно, я б хотіла, але я не знаю чи готова на всі 100% до цього. Це велика відповідальність. Якщо стану комерційним автором, то можна буде сказати, що це моя робота, яку я не зможу уже кинути. Адже мені довірилось так багато людей і їх підвести я просто не зможу… Якщо мене читають зараз комерційні автори: ВИ КРУТІ! Адже це дуже тяжка робота. От самі спробуйте написати книгу, та ше й писати її регулярно, по розкладу. Правда, не солодко?)

А зараз написання книг для мене просто хобі, яке приносить мені задоволення. Поки що мене влаштовують й такі умови)

На завершення скажу… Дорогі читачі! Бажаю вам у Новому році всього найкращого і будьте активними, коли читаєте книги улюбленних авторів. Ви навіть не уявляєте, як нам гріють душу ваші коментарі і підтримка.

А авторам побажаю багато натхнення і наснаги. Нехай з-під вашого пера виходять лише шедеври, які отримують багато нагород♥

Оригінал статті на litnet.com: Плани на 2020

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення