Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Доброго вечора, мої найкращі колеги та читачі. Сьогодні пишу до вас з невеликою кількістю цікавої інформації. Для деяких уже не секрет, що я поступово починаю роботу над новою історією, яку читачі з букнету побачать уже в березні-квітні. Дата анонсу залежатиме від готовності історії до прочитання вами. А саме через те, що цей час уже поступово приходить, а потім й оком не змигну, як потрібно буде публікувати, а я можу виявитись не зовсім готовою.

“Ось так починається моя історія. Холодно, неприємно та головне – незрозуміло. Бридкий осад з цього усього лишався в моїй душі та перетворювався на каміння, якого позбудусь лиш як знайду відповіді на питання, яких безліч. Загубившись у лабіринті я б збожеволіла від кількості заплутаних ходів, а тут пустота. Просто порожнеча, яка веде мене незрозумілими шляхами. Шляхами, на які навряд чи ступала нога створінь, як я.

Та й що страшніше невідомості? Тільки усвідомлювати те, що ти в безвиході. Або рухайся в пошуку цивілізації, або впади й помри від холоду чи божевілля. Нехай ноги вже болять, шлунок бурчить, а губи обвітрені та пересохлі від спраги – на мене чекає дорога. Довга дорога, яка може привести мене до порятунку…чи загибелі.

Іду… Не знаю скільки, куди, навіщо. Але в душі тліє якась маленька вуглиночка віри, що недарма.

– Ей, тут є хто?! – закричала у невідомість. Щоправда, мої слова повернулись уже з відтінком глузливості.

Нічого…”

Тепер хочу повернутись до другого питання, а саме пошуку бета-рідера. Маю таку необхідність, бо моя чудова рідерка та редакторка зараз доволі загружена власними справами, а саменькій мені впоратись буде важко. Особливо, в такому новому та зовсім незвіданому жанрі. Тому, якщо ви зможете допомогти, прошу, дайте мені знати. Поки я займаюсь лише написанням, тому орієнтовно ваша допомога може знадобитись ближче до кінця лютого. 

У боргу не залишусь. З радістю попрацюю бета-рідером для вас чи допоможу якось інакше. Одним словом, домовимось.

Дякую за увагу)

Оригінал статті на Букнет: Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"