Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Доброго вечора, мої найкращі колеги та читачі. Сьогодні пишу до вас з невеликою кількістю цікавої інформації. Для деяких уже не секрет, що я поступово починаю роботу над новою історією, яку читачі з букнету побачать уже в березні-квітні. Дата анонсу залежатиме від готовності історії до прочитання вами. А саме через те, що цей час уже поступово приходить, а потім й оком не змигну, як потрібно буде публікувати, а я можу виявитись не зовсім готовою.

“Ось так починається моя історія. Холодно, неприємно та головне – незрозуміло. Бридкий осад з цього усього лишався в моїй душі та перетворювався на каміння, якого позбудусь лиш як знайду відповіді на питання, яких безліч. Загубившись у лабіринті я б збожеволіла від кількості заплутаних ходів, а тут пустота. Просто порожнеча, яка веде мене незрозумілими шляхами. Шляхами, на які навряд чи ступала нога створінь, як я.

Та й що страшніше невідомості? Тільки усвідомлювати те, що ти в безвиході. Або рухайся в пошуку цивілізації, або впади й помри від холоду чи божевілля. Нехай ноги вже болять, шлунок бурчить, а губи обвітрені та пересохлі від спраги – на мене чекає дорога. Довга дорога, яка може привести мене до порятунку…чи загибелі.

Іду… Не знаю скільки, куди, навіщо. Але в душі тліє якась маленька вуглиночка віри, що недарма.

– Ей, тут є хто?! – закричала у невідомість. Щоправда, мої слова повернулись уже з відтінком глузливості.

Нічого…”

Тепер хочу повернутись до другого питання, а саме пошуку бета-рідера. Маю таку необхідність, бо моя чудова рідерка та редакторка зараз доволі загружена власними справами, а саменькій мені впоратись буде важко. Особливо, в такому новому та зовсім незвіданому жанрі. Тому, якщо ви зможете допомогти, прошу, дайте мені знати. Поки я займаюсь лише написанням, тому орієнтовно ваша допомога може знадобитись ближче до кінця лютого. 

У боргу не залишусь. З радістю попрацюю бета-рідером для вас чи допоможу якось інакше. Одним словом, домовимось.

Дякую за увагу)

Оригінал статті на Букнет: Плани на новинку! Пошук бета-рідера

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"