Плани на майбутнє!

Плани на майбутнє!

Плани на майбутнє!

ДОБРОГО ДНЯ, МОЇ ЛЮБІ!

Маленькими кроками ми наближається до завершення  исторії Ляльки та Мишка. Отож я вирішила поділитися з Вами своїми планами на майбутнє!

Відразу після закінчення ” Стукаючи до твого серця ” я плануючи розпочати свій новий роман, над яким вже працюю. Це історія про Єву  та Яромира.  Роман буде носити назву “Шлюбна ніч”. Захоплююча історія кохання и противостояння двох надзвичайних характерів.

Єва – була покинута чоловіком після першої шлюбної ночі без жодних  пояснень.  Народила сина якому зараз шість років.

– Яромир – купив право на першу шлюбу ніч у чоловіка Єви. І тільки сім років потому дізнався що жінка народила від нього сина!

 

Якщо вам подобаються сильні героїні та жорстокі але справидливі чоловіки, тоді цей роман для Вас.

АНОТАЦІЯ

 Єва: – На що здатна жінка, загнана в кут ?! Є тільки одна відповідь — на все! Плакати та просити ?! Ні, не мій варіант! Я буду боротися! Буду грати з чоловіком, який грав зі мною сім років тому! Доведу до сказу і можливо, навіть зіпсую життя. Тільки так я зможу перемогти! Головне не закохатися …
Яромир: – Вона надумала піти проти мене! Тварина, мало того, що продала мені невинність, так і забула сказати, що народила сина. Але я приймаю виклик! Хоче бути з сином, значить буде і зі мною!

У тексті є:

# зрада;

# норовлива, сильна героїня;

# протистояння характерів;

# важке минуле героїні;

# жорстокий головний герой;

# нецензурна лексика;

# Відверто;

# Від ненависті до любові 

    однотомник

Маленький кусь:

– Все почалося за тиждень до вашого весілля. Не знаю як там вони зустрілися, але Яромир запропонував п’ятсот тисяч за твою невинність. В день вашого весілля Яромир передумав і захотів право на всю ніч, і накинув ще двісті тисяч! – кожне його слово звучало в моїй голові немов ляпас. З кожним словом мене просто знищували всередині. В одну мить у мене з’явилося бажання піти до мого колишнього чоловіка і повільно розчленити.
Тільки при думці що у мене можуть забрати сина, я немов потрапила у пекло. Моє тіло відмовлялося виконувати накази мозку, а серце рвалося на шматочки. Промайнула думка, що треба бігти, забирати сина і тікати світ за очі.

До скорої зустрічі!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Плани на майбутнє!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"