Меню

Письменницькі Лайфхаки. Атмосфера

Букнет Письменницькі Лайфхаки. Атмосфера

Письменницькі Лайфхаки. Атмосфера

Іноді, щоб плідно попрацювати, нам потрібна не лише тиша, а якась надихаюча атмосфера. Комусь допомагає музика, а комусь музика — заважає сконцентруватися. Згадайте, чи існують звуки що вас заспокоюють чи надихають?

Якщо вам подобаються чути якісь конкретні звуки й вони вас заспокоюють — завантажте на телефон Генератор білих шумів.

Дуже корисні, маленькі додатки, що створюють названі звуки, або міксують їх в потрібній послідовності для вас. Генератори шумів є в Гугл маркет, однозначно порадити якийсь один я не можу.

А ще існують спеціальні програми, що не лише створюють атмосферу, змушують концентруватися, але й вимкнуть решту робочої поверхні, щоб ви сиділи (лежали, стояли. І т.д.) і писали! Зокрема, це відомий

Oomwriter.

Допоможе зосередитися, створити творчу атмосферу чи навіть подолати письменницький блок, шляхом безперервного писання.

 

Фактично це все, що ви бачите. Ваш текст, мінімальні налаштування, якщо забажаєте та приємна лаунж мелодія. Що ще треба для творчості? 

В OMM можливо налаштувати тему, величину шрифту та його вид, зберегти написаний шматок та експортувати його. А найголовніше, допоки не натиснете хрестика — редактор не дозволить вам перемикатися. Пишіть й пишіть під приємну методичну музику.

 

Ще одна цікава програмка

Програма для Ipad що створить для вас відчуття роботи на друкарській машинці –

Hanx Writer

https://apps.apple.com/us/app/hanx-writer/id868326899

Для досягнення письменницького дзену.

Ця програмка перетворить ваш IPad чи Iphone у друкарську машинку. Ви будете чути саме той блаженний «дзінь-дзінь» справжньої машинки відповідної моделі, зможете неперервно створювати текст під ритм друкарського клацання.

Єдиний величезний мінус — програма налаштована на англомовний текст! Тому, що друкувати та редагувати текст потрібно користуватися зовнішньою клавіатурою. Звуки все ще лишаться з вами, однак кайф звісно не повний. Шкода, що повноцінних аналогів Hanx немає.

Хіба що отаке придбати ?

 

Оригінал статті на booknet.com: Письменницькі Лайфхаки. Атмосфера

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення