Письменник Сергій Курінний розповів про створення діорам для Дубенського замку

Письменник Сергій Курінний розповів про створення діорам для Дубенського замку

Письменник, митець, автор діорам у музеї Дубенського замку, патріот і просто мудрий чоловік Сергій Курінний розповів про захоплення всього життя. Про це повідомляє rvnews.rv.ua.

Неймовірно цікава розмова у студії «Голої кави з Олександром Дехтярчуком» з відомим автором експозиції діорам в Дубенському замку, письменником, автором історично-пригодницьких романів, педагогом і патріотом – дубенчанином Сергієм Курінним.

Про написання роману і реалії українського книгодрукування, про незвичайне захоплення створенням історично достовірних мініатюр-репродукцій і діорам, про минувшину нашого краю і роль наших земляків у боротьбі за незалежність періоду козаччини і бійців-повстанців українського визвольного руху, про участь у революціях новітньої історії України, про сьогодення і вплив кожного з нас на майбутнє держави.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Письменник Сергій Курінний розповів про створення діорам для Дубенського замку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу