Письменник Олег Чорногуз з нагоди свого ювілею разом із друзями висадили алею яблунь

Письменник Олег Чорногуз з нагоди свого ювілею разом із друзями висадили алею яблунь

Відомий письменник Олег Чорногуз 15 квітня з нагоди свого 85-річчя у колі друзів висадив алею з дев’яти червонолистих декоративних яблунь. Про це повідомляє «Калинівка Сіty».

 

Кожне дерево отримало пам’ятну табличку з іменем того, хто його посадив.

Крім того, Олег Чорногуз отримав звання Почесного громадянина Іванівської громади, де зараз мешкає. Нагрудний знак під номером 3 та спеціальне посвідчення письменнику вручив Іванівський сільський голова Михайло Кулик.

 

«Олег Федорович багато зробив для того, щоб про наше село, громаду знали в Україні та світі. Найперше, звичайно, своїми гумористичними та публіцистичними творами. Маю надію, він і надалі прославлятиме нашу громаду, адже тепер він переїхав жити в Іванів і облаштовує власне помешкання у нашому селі», – сказав Михайло Кулик.

Як повідомив голова Вінницького обласного осередку Національної спілки письменників України Вадим Вітковський, зараз 85-літній ювіляр будує у рідному селі садибу «Лідин Дім» на честь покійної дружини. Письменник планує облаштувати там родинний літературний музей.

 

Зауважимо, на початку квітня Олег Чорногуз здобув Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя за книжку «Тінь генія». Також він є лавреатом літературних премій імені Степана Руданського, Михайла Коцюбинського, Остапа Вишні, Михайла Стельмаха, Олеся Гончара.

 

Крім того, два роки тому заснували літературну премію імені Чорногуза – її вручають за найкращий гумористичний чи сатиричний роман українською мовою, за глибоке аналітичне дослідження жанрів гумору та сатири, а також – за створення пам’ятників, меморіальних дощок героям гумористичних чи сатиричних творів.

 

 

Фото: kalynivka.city

Оригінал статті на Suspilne: Письменник Олег Чорногуз з нагоди свого ювілею разом із друзями висадили алею яблунь

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"