Меню

Перші творчі здобутки

Букнет Перші творчі здобутки

Перші творчі здобутки

Привіт усім читачам та авторам!

Книга уже набрала більше 3800 переглядів та 40 зірочок. 100 людей додали роман у бібліотеку.  А це неймовірно тішить мене як початківця. Я дуже рада та вдячна всім, що моє починання підтримали.

Вчора мою заявку на участь у конкурсі “Кохання не купити” підтвердили!

Також хочу сказати, що на конкурс готуватиму ще один роман. Його я уже починала публікувати під назвою “Крізь терни слави до щастя”, але згодом видалила. Чому? Бо не змогла розриватись між двома творами. Хочу аби читачі насолоджувались не кількістю, а якістю. Але це буде після завершення “Не за планом”.

Також планую написати окремий роман про Олександра Бойка (брата головного героя в “Не за планом”).

Хочу також подякувати всім, хто коментує мою творчість. Усі коментарі спонукають старатись писати краще та цікавіше. Кожен відгук робить мене трішечки щасливішою!

Окремо хочу сказати і про обкладинку книги, яку обирала самотужки. Після довгих пошуків на фотостоках я знайшла фото, яке, як на мене, підійшло ідеально. Саме фото із цієї фотосесії надихнули мене на образ Дмитра.

У моєму Instagram до такого ж допису будуть прикріплені ці фото, аби кожен читач міг побачити не ідеальну, звісно, але візуалізацію головних героїв.

Кому стане цікаво, то шукайте @molodytsya_bilolytsya

А тих, хто ще не знайомий із романом, запрошую до читання! 

Оригінал статті на booknet.com: Перші творчі здобутки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення