Перший поцілунок

Перший поцілунок

Перший поцілунок

Нарешті сталося! Очікуваний, омріяний перший поцілунок. Мене переповнюють емоції, з усім світом бажаю поділитися як це було.

Мене немов окутало хвилею щастя. Тіло пройнялося легким тремтінням, а на шкірі відчула приємне поколювання. Заклякла, навіть не ворушила руками чи губами, і взагалі здається не дихала та перетворилися на мармурову статую. Проте, насправді ноги підкошувалися від насолоди. Відчула як він поступово віддаляється і мої вуста звільняються з його солодкого полону. Не хочу припиняти цю близькість і не зважаючи на пристойність, адже ми вже й так порушили всі встановлені межі, я насмілилася та спробувала поцілувати його. Хлопець не опирався, знову притиснувся до мене та через якусь мить спіймав мій порив і ми разом перебували на одній хвилі.

 Намагалася закарбувати в пам`яті це дивне відчуття, яке піднесло мене на вершину мрії. З`явилося бажання відчувати його вуста на собі вічно. Ці сороміцькі думки несподівано підкралися до мене й у моєму тілі загорілося бурхливе полум’я. Зважилася і піддавшись своєму бажанню обережно, самими кінчиками пальців доторкнулася до його спини. Він різко відсахнувся від мене, зробив крок назад та перервав омріяний поцілунок.

 Відреагував так, наче я торкнулася не руками, а з усієї сили проштрикнула гострими циганськими голками. Його важке дихання високо підіймало грудну клітку, очі потемнішали та затуманеним поглядом дивилися на мене. Здається тільки тепер хлопець усвідомив, що накоїв. Так, він украв мій перший поцілунок, при цьому маючи наречену. Та я не шкодую, і нехай він ніколи не дізнається про моє непотрібне кохання, але згадка про цю слабкість грітиме моє серце вічно.

Мабуть, для кожної дівчини перший поцілунок особливий і саме такий він був у Арабелли, героїні мого роману “Королева в подарунок”. Попереду в неї ще багато випробувань і я запрошую Вас розділити разом з моїми героями розділити хвилини радості та горя у їхньому житті.

Читати “Королева в подарунок”

Зустрінемося на сторінках роману, буду рада бачити Вас серед своїх читачів!

 

Оригінал статті на Букнет: Перший поцілунок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"