Перший поцілунок

Перший поцілунок

Перший поцілунок

Нарешті сталося! Очікуваний, омріяний перший поцілунок. Мене переповнюють емоції, з усім світом бажаю поділитися як це було.

Мене немов окутало хвилею щастя. Тіло пройнялося легким тремтінням, а на шкірі відчула приємне поколювання. Заклякла, навіть не ворушила руками чи губами, і взагалі здається не дихала та перетворилися на мармурову статую. Проте, насправді ноги підкошувалися від насолоди. Відчула як він поступово віддаляється і мої вуста звільняються з його солодкого полону. Не хочу припиняти цю близькість і не зважаючи на пристойність, адже ми вже й так порушили всі встановлені межі, я насмілилася та спробувала поцілувати його. Хлопець не опирався, знову притиснувся до мене та через якусь мить спіймав мій порив і ми разом перебували на одній хвилі.

 Намагалася закарбувати в пам`яті це дивне відчуття, яке піднесло мене на вершину мрії. З`явилося бажання відчувати його вуста на собі вічно. Ці сороміцькі думки несподівано підкралися до мене й у моєму тілі загорілося бурхливе полум’я. Зважилася і піддавшись своєму бажанню обережно, самими кінчиками пальців доторкнулася до його спини. Він різко відсахнувся від мене, зробив крок назад та перервав омріяний поцілунок.

 Відреагував так, наче я торкнулася не руками, а з усієї сили проштрикнула гострими циганськими голками. Його важке дихання високо підіймало грудну клітку, очі потемнішали та затуманеним поглядом дивилися на мене. Здається тільки тепер хлопець усвідомив, що накоїв. Так, він украв мій перший поцілунок, при цьому маючи наречену. Та я не шкодую, і нехай він ніколи не дізнається про моє непотрібне кохання, але згадка про цю слабкість грітиме моє серце вічно.

Мабуть, для кожної дівчини перший поцілунок особливий і саме такий він був у Арабелли, героїні мого роману “Королева в подарунок”. Попереду в неї ще багато випробувань і я запрошую Вас розділити разом з моїми героями розділити хвилини радості та горя у їхньому житті.

Читати “Королева в подарунок”

Зустрінемося на сторінках роману, буду рада бачити Вас серед своїх читачів!

 

Оригінал статті на Букнет: Перший поцілунок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"