Меню

Перший пост)))

Букнет Перший пост)))

Перший пост)))

Привіт, мої дорогі читачі!

Бажання звернутися до вас у мене виникло спонтанно, але так вийшло, що написання цього поста співпало з шостим Днем Народженням всесвіту Мелінору, історію якого я почав публікувати тільки тепер.

Писати – річ приємна (а часом і болюча) сама по собі, але найбільше мотивації автор отримує, коли його твори розраджують та приносять задоволення іншим (і ще було б непогано про це знати))).

Тому – так, я – реальна, жива людина (тут мав би бути якийсь примітивний жарт про мій псевдонім, але, на щастя, я вчасно стримався), повністю відкрита до спілкування з вами. Мені цікаво почути ваші думки, оцінки та ідеї  (і не тільки стосовно творів). Тому, як каже моя знайома: “Питання, пропозиції, побажання, погрози?” (але краще без останнього). Коментарі гаряче вітаються!

Щиро Ваш,

Ворон з буквою “Р” на початку)

P.S. Також вітання моїм новий колегам, що творять і діляться своїми дивовижними ідеями та історіями (ви теж запрошені до спілкування в коментарях, тільки тссс – не кажіть іншим!!!))) 

P.P.S. І, звісно, дякую творцям платформи Litnet за таке чудове місце для самореалізації!! Ви – найркращі!

Оригінал статті на litnet.com: Перший пост)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення