Меню

Перший літопис або пригоди Кароліни та Ренана

Букнет Перший літопис або пригоди Кароліни та Ренана

Перший літопис або пригоди Кароліни та Ренана

Вітаю Вас, дорогі читачі та відвідувачі Букнет!

То про що ж перша книга циклу? Анотація відкриває завісу у цій історії: “Бути сиротою і до того ж безродовим магом? Неприємно. Відкрити свої почуття коханому, а вони виявилися йому не потрібні? Боляче. Працювати під керівництвом цього самодура? У долі жахливе почуття гумору. Гірше може бути лише одне – народитися із магічним даром, втраченим у тисячоліттях історії, і не знати про це. А коли дізналась – приховувати, адже до мене прикута маніакальна увага однієї з наймогутніших і страшних організацій імперії. І допомогти вибратися з цього павутиння може тільки той, хто розбив мені серце. Та чи захоче він ризикувати? Адже льодовий маг також зберігає секрети”. 

Кароліні доведеться перетворитись з тихої дівчинки у могутню чародійку, здолати жорстокого ворога та вибороти своє кохання, адже льодовому магу потрібна лише її легендарна магія, а не почуття. Проте, і крижане серце Ренана не встоїть перед палким коханням. Але спочатку на обох героїв очікують пригоди та таємниці, а також боротьба із могутнім супротивником.

Сподіваюсь, що перша книга з циклу знайде своїх читачів та зацікавить до подальшого знайомства з Літописами Нейліанда

Буду дуже рада, якщо пригоди героїв захоплять вас і ви не забажаєте їх полишати. Буду вдячна вам за коментарі, лайки та репости)))) Ваша Катріна Страж.

Оригінал статті на booknet.com: Перший літопис або пригоди Кароліни та Ренана

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення