Переможці XX Всеукраїнського диктанту національної єдності (СПИСОК)

Переможці XX Всеукраїнського диктанту національної єдності (СПИСОК)

9 листопада в День писемності та мови тисячі слухачів Українського радіо разом написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. 16 грудня у прямому ефірі Українського радіо оголосили переможців радіодиктанту. Про це повідомляє nrcu.gov.ua.

Загалом організатори отримали близько 16 тисяч листів. З них близько 14 тисяч — електронною поштою, ще 2 тисячі робіт найдішли у паперовому вигляді.

Лише одна учасниця написала радіодиктант без жодної помилки. Це 74-річна лікарка-бактеріологиня зі Львова Христина Гоянюк. Як розповіла переможниця, вона вже вдвадцяте бере участь у радіо диктанті.

«Цього року радіодиктант пишу 20 раз. І це для мене свято! В цей день я вимикаю усі телефони, налаштовую диктофон для запису радіодиктанту і чекаю на цю урочисту мить. Потім перевіряю написаний текст та уважно слухаю інтонацію диктора. Багато разів мені щастило і я писала диктант без помилок. Любов до української мови мені прищепив мій батько, який викладав українську мову та літературу», – поділилась учасниця.

Усього було визначено 17 переможців Загальнонаціонального радіодиктанту, які припустилися по 0-2 помилки.

0 помилок – 1 лист

Христина Гоянюк, Львів

1 помилка – 1 лист

anna…@gmail.com*.

2 помилки – 15 листів

1. gala…@gmail.com*;

2. Коник Анастасія;

3. Мельниченко Ольга Іванівна, м. Шумськ;

4. Гузій Ольга, с. Розвадів, Миколаївського р-ну, Львівської обл.;

5. Вікторія Кригер;

6. Сердюк Анатолій, м. Запоріжжя;

7. Сергій Малафій;

8. Дмитрук Олег;

9. Збандут Софія;

10. Федоришин Ольга, м. Тисмениця;

11. Нікуліна Олена, м. Краматорськ;

12. Островська Леоніда Францівна, с. Світильня, Броварського р-ну, Київської обл.;

13. Тишкевич Анна, м. Київ;

14. Кашуба Ірина, м. Київ;

15. Закальська Ярина, м. Київ.

Український поет і засновник видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Іван Малкович надав 17 книжок для переможців. Переможниця, що не припустилась жодної помилки, отримає «Антологію української поезії», а решта – «Вибране» Ліни Костенко.

Також серед робіт учасників були листи шрифтом Брайля. Перевіряла листи, написані шрифтом Брайля, Марина Потеляхіна, працівниця Центральної спеціалізованої бібліотека для сліпих ім. М. Островського у Києві. На жаль, ці роботи з помилками, але для незрячих дітей з Харкова, які брали участь у радіодиктанті, Українське радіо також підготувало подарунки – диски з аудіокнигами (творами зі шкільної програми).

* З метою захисту персональних даних повна адреса електронної пошти адресатів не наводиться. Редакція UA: Українське радіо зв’яжеться з переможцями для вручення винагород.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Переможці XX Всеукраїнського диктанту національної єдності (СПИСОК)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Суд за позовом Портнова заборонив минулорічні заходи зі вшанування Липи, Самчука та Кубійновича

За позовом Андрія Портнова Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень Юрія Липи, Уласа Самчука, Володимира Кубійовича та низки інших відомих діячів. Про це

Візуально-пластична історія українського театру в книжках

Якщо вас цікавить сценографія чи театральний костюм, ви, звичайно ж, підете дивитися виставу в театр. Або сходите в галерею чи музей на виставку робіт когось з театральних художників. Т

Стала відомою реакція викладачів і студентів університету Драгоманова з приводу дописів…

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ НПУ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

Викладач кафедри культурології та філософської антропології Євгенія Більченко декілька днів тому опублікув

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Перейти до блогу