Перекладач Дмитро Стельмах потребує допомоги

Перекладач Дмитро Стельмах потребує допомоги

Дмитро Стельмах, український письменник і перекладач, син Михайла Опанасовича Стельмаха, потребує негайної допомоги. Про це повідомляє пресслужба НСПУ.

 

«Друзі, Дмитро Стельмах у біді. Онкологія. Операбельна, без метастазів. Потрібна велика сума на операцію (130 тисяч), яку планують провести за 2 тижні. Хто має можливість, допоможіть, будь ласка. Гривнева картка Приватбанку: 5168 7573 8273 8138», – йдеться у повідомленні.

 

Дмитро Стельмах закінчив – Київський держуніверситет та Міжнародний інститут менеджменту. Працював науковим співробітником Державного музею образотворчого мистецтва, редактором видавництва «Мистецтво», перекладачем. Перекладає з англійської мови.

 

Переклав твори Рея Бредбері, Марка Твена, Брета Гарта, Катаріни Прічард, Чарлза Персі Сноу, Реймонда Муді, Джона Фаулза, Далтона Трамбо, Філіпа Пуллмана, Енід Блайтон, Нортона Джастера та інших.

 

Автор гумористичної повісті «Фарс-мажор» («Фоліо», 2010), книжки спогадів «Скелети в письменницьких шафах («Либідь, 2013).

 

Як повідомлялось, журналіст і письменник Василь Довжик потребував негайної допомоги.

 

Нагадаємо, у Києві збирають прочитані книжки — кошти підуть на Центр для онкохворих дітей «Дача».

Оригінал статті на Suspilne: Перекладач Дмитро Стельмах потребує допомоги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"