Паспортист: 500 переглядів + новини

Паспортист: 500 переглядів + новини

Паспортист: 500 переглядів + новини

Доброго дня, любi читачі та колеги!

За ці без малого два місяці, як я почав тут публікуватися, моя книга крім п’ятисот переглядів, набрала також: 21 рейтинг, 32 бібліотеки, 28 коментарів та 1 нагороду!

На цей час, вона на 24-му рядку в “детективах” і на 13-му місці в “трилерах”!

Хочу подякувати всім, хто читає мою книгу, пише до неї коментарі та допомагає мені покращувати її! Я б не досяг усіх цих цифр, якби не ви <3

Окрему подяку хочу висловити Аделіні Янг та Alesia. Разом з їх допомогою, ми зробили текст книги помітно красивіше й виправили чималу кількість некомфортних для читача помилок))

На жаль, крім хороших новин, є новини менш приємні. Позавчора в мене зламався комп'ютер і полетіла операційна система (rip наполовину написана 18-а глава) Звичайно, я відкопав старенький ноутбук, який ледве дихає (клавітуара така незручна й незвична, ви навіть не уявляєте). З лихом пополам, але потихеньку працює.

Планував дописати Паспортиста до вихідних, але швидше за все затримаюсь через ці технічні проблеми.

Ще раз щиро дякую усім своїм читачам!

Усім гарного тижня :з

 

Оригінал статті на Букнет: Паспортист: 500 переглядів + новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"