Паспортист: 500 переглядів + новини
Паспортист: 500 переглядів + новини
Доброго дня, любi читачі та колеги!
За ці без малого два місяці, як я почав тут публікуватися, моя книга крім п’ятисот переглядів, набрала також: 21 рейтинг, 32 бібліотеки, 28 коментарів та 1 нагороду!
На цей час, вона на 24-му рядку в “детективах” і на 13-му місці в “трилерах”!
Хочу подякувати всім, хто читає мою книгу, пише до неї коментарі та допомагає мені покращувати її! Я б не досяг усіх цих цифр, якби не ви <3
Окрему подяку хочу висловити Аделіні Янг та Alesia. Разом з їх допомогою, ми зробили текст книги помітно красивіше й виправили чималу кількість некомфортних для читача помилок))
На жаль, крім хороших новин, є новини менш приємні. Позавчора в мене зламався комп'ютер і полетіла операційна система (rip наполовину написана 18-а глава) Звичайно, я відкопав старенький ноутбук, який ледве дихає (клавітуара така незручна й незвична, ви навіть не уявляєте). З лихом пополам, але потихеньку працює.
Планував дописати Паспортиста до вихідних, але швидше за все затримаюсь через ці технічні проблеми.
Ще раз щиро дякую усім своїм читачам!
Усім гарного тижня :з
Оригінал статті на Букнет: Паспортист: 500 переглядів + новини
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.