Меню

“Охлополіс” – скетчбук темних соціальних нарисів

Букнет “Охлополіс” – скетчбук темних соціальних нарисів

“Охлополіс” – скетчбук темних соціальних нарисів

Всім привіт!

Хочу представити вашій увазі свій новий проект під назвою “Охлополіс”.

 

Це – не класичний роман чи оповідання, а збірка нарисів, хоча мені більше подобається назва “літературний скетчбук”. В ньому я планую публікувати невеликі за обсягом твори (1-2 сторінки), що в темному цинічному ключі викривають певні соціальні проблеми.

 

Відразу зазначу, що в тексті буде присутні лайка і дуже чорний гумор. Ви також можете не поділяти поглядів, висвітлених у нарисах, і це нормально. Я не маю наміру насадити якусь свою збочену мораль, тільки змусити задуматись.

 

Створюючи “Охлополіс”, я надихався атмосферою “Чорного дзеркала”, хоча не обійшлося й без інших джерел, проте “Охлополіс” повинен і буде відрізнятися від них.  Перш за все сподіваюсь, що такий проект сподобається поціновувачам даного жанру і людям, які розуміють “легке божевілля” сучасного світу.

 

Переходьте за посиланням, три флагманські оповідання вже опубліковані і чекають на вас! Діліться враженнями або заувагами – буду радий подискутувати. Якщо “зайде”, ставте зірочки, додавайте в бібліотеку, загалом, знаєте, як все робиться… 🙂

 

Всім гарного дня!

Оригінал статті на booknet.com: “Охлополіс” – скетчбук темних соціальних нарисів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення