Острозьким бібліотекам передали понад тисячу нових книг

Острозьким бібліотекам передали понад тисячу нових книг

До Острозької центральної районної бібліотеки прибуло 827 книг, а для Острозької дитячої бібліотеки передали 510 примірників нової літератури від Українського інституту книги.
«Уже зовсім скоро нові, неймовірно ілюстровані, крутезні книги найкращих авторів займуть місце на полицях», — пишуть на сторінці Центральної районної бібліотеки Острога у Facebook.

2020 року Українським інститутом книги було проведено відбір книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів із метою розвитку читання та підтримки української мови шляхом надання доступу читачам до нових якісних видань у бібліотеці. Про це нам розповіла методистка Острозької центральної бібліотеки Ірина Федорчук.

«Острозька бібліотека одна з небагатьох [ред. бібліотек], які були відібрані для поповнення фондів. У грудні 2020 року видавці забезпечили доставку придбаних книжкових видань до Рівненської обласної бібліотеки для дітей, а сьогодні [ред — 29 січня] книги привезли у Острозьку бібліотеку, завдяки Віктору Косарчуку, який забезпечив транспортування книг до бібліотеки. Завдяки Українському інституту книги бібліотечний фонд поповнено на 827 примірників друкованої продукції. Це дитяча література та книги відомих класиків та сучасних українських авторів.

Як повідомила пані Ірина, бібліотеці передали книги Стівена Кінга, дитячі енциклопедії, книги Сергія Гридіна, Джеймс М. Кейн «Листоноша завжди дзвонить двічі», детективи Андрія Кокотюхи, книги Василя Шкляра тощо.

Джерело: ostrog.rayon.in.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Острозьким бібліотекам передали понад тисячу нових книг

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"