Останні години знижки на “Русалка для Охламона”

Останні години знижки на “Русалка для Охламона”
Залишилося дві години знижки 15% на книгу 18+
Історія, котра вміщує в собі справжнє кохання, пристрасть, випробовування й змушує задуматися про якість родинних зв’язків.
Курортні пустощі, які стали Службовим романом.
Службовий роман, який став Істинним коханням!
АНОТАЦІЯ
Олександра й уявити не могла, у що обернеться її відпустка на Мальдівах. Загублена душею та розбита після нещасного кохання дівчина покидає засніжену Україну та їде на острови в пошуках душевної рівноваги, але от чи знайде вона її поруч з нестерпним сусідом, якого так і хочеться придушити власними руками.
Тільки від одного його слова вона хоче вчепитися в нього зубами, але чому водночас вона відчуває неприборкане бажання? Та ще й доля підкидає масла в вогнище…
Чим обернеться таке дивне знайомство: курортний роман, чи щось набагато більше?
“- Я не вірю у кохання!
– Згоден битися об заклад, що через місяць ти співатимеш, як Сирена, про кохання!
– У твоїх мріях, охламон!”
Поспішай придбати книгу за зниженою ціною!
З любов’ю до кожного!
Ваша Кетрін Вайт!
Оригінал статті на Букнет: Останні години знижки на “Русалка для Охламона”
Блог
Добрі поради від Всесвіту.Добрий вечір, мої любі!
Слава Україні дорогі читачі й колеги
Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги
Покликання або Добрі Поради від Всесвіту
і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих
86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа
«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.
Захід зібрав повну залу Літературного целанівського
Моє Ца прогресивні домогосподаркиПишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.
Остання знижка на передплату ГрішнаЛюбі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться.
Не пропустить можливість купити зараз по заниженній
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.