Опис героїв “Парі на поцілунки”

Опис героїв “Парі на поцілунки”

Опис героїв “Парі на поцілунки”

Мамчур Луна(19 років)  –  головна героїня, дочка Олександра та Олександри Мамчур, молодша сестра Миколи, старша сестра Дарії та Давида. Має: темно каштанове волосся, сіро-блакитні очі, не висока за зростом (1,66), худенька талія. Луна навчається на другому курсі, факультет права , але мріє стати акторкою і для цього багато що робить. Ця дівчина є одночасно: милою та борзою, чемною та бешкетливою, спокійною та емоційною.

Мамчур Микола(23 роки) – другорядний герой, син Олександра та Олександри Мамчур, старший брат Луни, Дарії та Давида. Має: світло каштанове волосся, блакині очі, високий(1,83) та спортивний. Микола закінчив економічний факультет у «Львівській Політехніці», а також університет юриспруденції за кордоном, допомагає батьку в юридичній фірмі. Цей персонаж чесний та щирий, ввічливий та милий, але якщо хтось зачепить його та сім’ю, то він може підправити чиєсь рильце.

Мамчур Давид(14 років) – другорядний герой, син Олександра та Любмили(Попової) Мамчурів, молодший брат Миколи, Луни та Дарії. Має: блондинистий колір волосся, сірі очі. Давид навчається в приватній школі, у дев’ятому класі. Цей хлопець є одночасно: милим, чемною та бешкетливою, емоційною. Він дуже любить Луну та Миколу і готовий на все заради них, навіть покинути рідну матір.

Попова Дарія(19 років) – другорядна героїня, дочка Людмили Мамчур-Попової та її колишнього чоловіка Констянтина Попова. Блондинка з зеленими очима. Зла, підступна, завжди чимось незадоволена, жадна стерва . Страшно ненавидить Луну, та таємно закохана в Кая. Вчиться на туристичному факультеті, другокурсниця. Обожнює шопінг, салони краси, нічні клуби. Використовує разом з матір’ю свого вітчима.

Мамчур Олександр(40 років) – другорядний герой, батько Луни, Миколи та Давида. Блакитноокий брюнет, з гарною тіло-будовою.  Має дві вищі освіти. Мудрий, доброзичливий, поважний чоловік, бізнесмен. Колись дуже кохав свою загиблу дружину, але не даний момент одружений з Людмилою. Знає, що його використовують, та він не хоче бути покинутим. Через любов до Людмили свариться зі своїми дітьми.

Мамчур-Попова Людмила(42 років) – другорядна героїня, дружина Олександра Мамчура, мати Дарії та Давида. Зарозуміла, байдужа, брехлива, лінива, скупа та підла стерва. Колишнього чоловіка кинула через його скупість та бідність. Не має вищих освіт. Блондинка з зеленими очима. Заради своєї дочки зробить усе, а за сином навіть не слідкує.

Вовчук Остап(40 років) – другорядний герой, батько Кая, бос Луни. Колишній однокласник та одногрупник Олександра. Має: блондинисто-русий колір волося, карі очі, високийта крупної тіло-будови. Одружений з Анастасією Вовчук. Доброзичливий, життєрадісний, безкорисливий бізнесен.

Вовчук Анастасія(38 років) – другорядна героїня, дружина Остапа Вовчука, мати Кая. Русява, з смарагдовими очима, низенька, красива та худенька жінка. Дуже любить та переживає за свого сина. Розумна, вірна жінка, яка завжди дасть добру пораду та вислухає. Має вищу освіту.

Дмитрів Софія(19 років) –другорядна героїня, подруга Луни та Олі. Енергійна, шалена і атомна брюнетка, яка завжди говорить що думає. Любить тусити, а особливо бійки. Навчається разом з Луною на факультеті права.

Ступницька Ольга(19 років) –другорядна героїня, подруга Луни та Софії. Мила, добра і ніжна блондинка, яка не любить конфлікти і шумні компанії. Навчається разом з дівчатами на факультеті права, але хоче бути хореографом.

Кацюба Єгор(20 років) – другорядний герой, друг Кая. Любить випити і робити необдумані вчинки. Русяво-рижий красунчик з зеленими очима і веснянками і спортивною статурою. Навчається на економічному факультеті, щоб в майбутньому очолити компанію батька.

Бучинська Анна(38 років) – другорядна героїня, прибиральниця в домі Мамчурів. Добра та ніжна жінка, яка готова допомогти в будь-яку мить. Русява, з блакитними очима.

Козак Анна (Нюся (42 роки)) – другорядна героїня. Працює в салоні краси. Головна пліткарка, але за своїх горою. Завжди на позитиві і готова заряджати ним інших. Брюнетка з карими очима.

Співак Яна(20 років) – другорядна героїня, подруга та стиліст Луни. Русяво-каштанове волосся та карі очі. Дівчина, майстер своєї справи і завжди готова допомогти.

Мамчур Олександа(Леся) – померла мати Миколи та Луни та дружина Олександра. Любила свою сім’ю. Брюнетка з сірими очима. Жінка, яка заставляла багатьох людей посміхатися біля неї. Підтримувала та розуміла своїх дітей і була вірною та коханою дружиною.

Дмитрів Олексій(40 років) – другорядний герой, батько Софії. Заможний бізнесмен та друг Олександра. Брюнет з декількома сивими волосинами, карими очима та спортивною статурою.

Дмитрів Марта(39 років) – другорядна героїня, мати Софії. Світська левиця, але надзвичайно добра людина. Підтримує свого чоловіка та розуміюче ставиться до дочки.

Ступницький Сергій (41 рік) – другорядний герой, батько Ольги. Адвокат, друг сім’ї Олександра та Олексія. Милий, щирий та добродушний чоловік. Блондин з Карими очима.

Ступницька Юлія(38 років) – другорядна героїня, мати Ольги. Домогосподарка. В хороших стосунках з сім’ями Мамчур та Дмитрів. Підтримує свою доньку і любить свого чоловіка. Блондинка з блакитними очима.

Про всіх персонажів ви дізнаєтеся більше на сторінках книги. Приємного читання)))

 

Оригінал статті на Букнет: Опис героїв “Парі на поцілунки”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"