Опис героїв “Парі на поцілунки”

Опис героїв “Парі на поцілунки”

Опис героїв “Парі на поцілунки”

Мамчур Луна(19 років)  –  головна героїня, дочка Олександра та Олександри Мамчур, молодша сестра Миколи, старша сестра Дарії та Давида. Має: темно каштанове волосся, сіро-блакитні очі, не висока за зростом (1,66), худенька талія. Луна навчається на другому курсі, факультет права , але мріє стати акторкою і для цього багато що робить. Ця дівчина є одночасно: милою та борзою, чемною та бешкетливою, спокійною та емоційною.

Мамчур Микола(23 роки) – другорядний герой, син Олександра та Олександри Мамчур, старший брат Луни, Дарії та Давида. Має: світло каштанове волосся, блакині очі, високий(1,83) та спортивний. Микола закінчив економічний факультет у «Львівській Політехніці», а також університет юриспруденції за кордоном, допомагає батьку в юридичній фірмі. Цей персонаж чесний та щирий, ввічливий та милий, але якщо хтось зачепить його та сім’ю, то він може підправити чиєсь рильце.

Мамчур Давид(14 років) – другорядний герой, син Олександра та Любмили(Попової) Мамчурів, молодший брат Миколи, Луни та Дарії. Має: блондинистий колір волосся, сірі очі. Давид навчається в приватній школі, у дев’ятому класі. Цей хлопець є одночасно: милим, чемною та бешкетливою, емоційною. Він дуже любить Луну та Миколу і готовий на все заради них, навіть покинути рідну матір.

Попова Дарія(19 років) – другорядна героїня, дочка Людмили Мамчур-Попової та її колишнього чоловіка Констянтина Попова. Блондинка з зеленими очима. Зла, підступна, завжди чимось незадоволена, жадна стерва . Страшно ненавидить Луну, та таємно закохана в Кая. Вчиться на туристичному факультеті, другокурсниця. Обожнює шопінг, салони краси, нічні клуби. Використовує разом з матір’ю свого вітчима.

Мамчур Олександр(40 років) – другорядний герой, батько Луни, Миколи та Давида. Блакитноокий брюнет, з гарною тіло-будовою.  Має дві вищі освіти. Мудрий, доброзичливий, поважний чоловік, бізнесмен. Колись дуже кохав свою загиблу дружину, але не даний момент одружений з Людмилою. Знає, що його використовують, та він не хоче бути покинутим. Через любов до Людмили свариться зі своїми дітьми.

Мамчур-Попова Людмила(42 років) – другорядна героїня, дружина Олександра Мамчура, мати Дарії та Давида. Зарозуміла, байдужа, брехлива, лінива, скупа та підла стерва. Колишнього чоловіка кинула через його скупість та бідність. Не має вищих освіт. Блондинка з зеленими очима. Заради своєї дочки зробить усе, а за сином навіть не слідкує.

Вовчук Остап(40 років) – другорядний герой, батько Кая, бос Луни. Колишній однокласник та одногрупник Олександра. Має: блондинисто-русий колір волося, карі очі, високийта крупної тіло-будови. Одружений з Анастасією Вовчук. Доброзичливий, життєрадісний, безкорисливий бізнесен.

Вовчук Анастасія(38 років) – другорядна героїня, дружина Остапа Вовчука, мати Кая. Русява, з смарагдовими очима, низенька, красива та худенька жінка. Дуже любить та переживає за свого сина. Розумна, вірна жінка, яка завжди дасть добру пораду та вислухає. Має вищу освіту.

Дмитрів Софія(19 років) –другорядна героїня, подруга Луни та Олі. Енергійна, шалена і атомна брюнетка, яка завжди говорить що думає. Любить тусити, а особливо бійки. Навчається разом з Луною на факультеті права.

Ступницька Ольга(19 років) –другорядна героїня, подруга Луни та Софії. Мила, добра і ніжна блондинка, яка не любить конфлікти і шумні компанії. Навчається разом з дівчатами на факультеті права, але хоче бути хореографом.

Кацюба Єгор(20 років) – другорядний герой, друг Кая. Любить випити і робити необдумані вчинки. Русяво-рижий красунчик з зеленими очима і веснянками і спортивною статурою. Навчається на економічному факультеті, щоб в майбутньому очолити компанію батька.

Бучинська Анна(38 років) – другорядна героїня, прибиральниця в домі Мамчурів. Добра та ніжна жінка, яка готова допомогти в будь-яку мить. Русява, з блакитними очима.

Козак Анна (Нюся (42 роки)) – другорядна героїня. Працює в салоні краси. Головна пліткарка, але за своїх горою. Завжди на позитиві і готова заряджати ним інших. Брюнетка з карими очима.

Співак Яна(20 років) – другорядна героїня, подруга та стиліст Луни. Русяво-каштанове волосся та карі очі. Дівчина, майстер своєї справи і завжди готова допомогти.

Мамчур Олександа(Леся) – померла мати Миколи та Луни та дружина Олександра. Любила свою сім’ю. Брюнетка з сірими очима. Жінка, яка заставляла багатьох людей посміхатися біля неї. Підтримувала та розуміла своїх дітей і була вірною та коханою дружиною.

Дмитрів Олексій(40 років) – другорядний герой, батько Софії. Заможний бізнесмен та друг Олександра. Брюнет з декількома сивими волосинами, карими очима та спортивною статурою.

Дмитрів Марта(39 років) – другорядна героїня, мати Софії. Світська левиця, але надзвичайно добра людина. Підтримує свого чоловіка та розуміюче ставиться до дочки.

Ступницький Сергій (41 рік) – другорядний герой, батько Ольги. Адвокат, друг сім’ї Олександра та Олексія. Милий, щирий та добродушний чоловік. Блондин з Карими очима.

Ступницька Юлія(38 років) – другорядна героїня, мати Ольги. Домогосподарка. В хороших стосунках з сім’ями Мамчур та Дмитрів. Підтримує свою доньку і любить свого чоловіка. Блондинка з блакитними очима.

Про всіх персонажів ви дізнаєтеся більше на сторінках книги. Приємного читання)))

 

Оригінал статті на Букнет: Опис героїв “Парі на поцілунки”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"