Оновлення, знижки та Зсу)))

Оновлення, знижки та Зсу)))

Оновлення, знижки та Зсу)))

Привіт усім красуням україночкам))) 

Уривок з нової глави:

Дихати припиняю. Кашель давить з середини, та тримаюся. Врешті Новак замикає за спиною двері у кабінет, але не відходить. Я жалкую, що нас не розділяє візок з ганчірками й рештою приладів для прибирання. 

— Ти вриваєшся у приватний простір, Новак, — сичу.

Холодна усмішка торкається м’яких губ. 

— Вриваюся, Шабая. 

Також Еліта. Ти зруйнувала мене (книга 2, Еліта – книга 1) 

Уривок:

— Вона зі мною не через гроші, — ричить Алекс. — Ця дівчинка…

— Ця дівчинка, — кривиться Максим, — зіпсувала все те, що я вклав у тебе. Але нічого. Я витягну з вас обох те, що потрібно мені.

Алекс підіймає голову. Очима наштовхується на мене. З губи тече кров, але в цілому, на перший погляд, наче все непогано. 

— Вона виправила, — твердо відрізає одногрупник.

— І ти закохався, — дід сичить. В його голосі метал і ненависть. — Ти зрадив не тільки мені, ти зрадив власній сестрі. Кожна твоя помилка наближає мене до неї. Ти знаєш це, Олександре. 

Срібні очі спрямовані на мене. Я не дихаю. Фільмую усе й не можу вичавити ні слова. Хочу кричати. Хочу вирвати Алекса з лап діда, але заціпеніла. 

 

Я далі продовжую робити знижки на свої книги, щоб зібрати на допомогу нашим ЗСУ. За березень нами було зібрано майже тисячу грн, я думаю ми можемо більше, хіба ні?))  Купуючи книгу зі знижкою ви робите дві справи в одному: даруєте насолоду собі, і допомагаєте наблизити нашу перемогу))) 

Сьогодні знижка на фентезійну дилогію:

Дике Марево та Дика втеча (лише 31.85 грн замість 49 грн)

                                                  

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб вберегти себе від несподіваного шлюбу з огидним старим чоловіком доводиться втекти з батьківського палацу Еллас. Але я зовсім не думала, що тікаючи, потраплю у руки дикого та жорстокого воїна, якого бояться в Імперії. Він нікого не слухає, нікому не підкорюється і навіть сам імператор його боїться. Так, випадок приводить мене у палац Марево, оточений туманом та страхом…

Анотація до книги “Дика втеча ”

Інший світ. Інші правила життя. Я втекла з батьківського палацу і потрапила на відбір жертв. Я мала померти, а натомість вижила й з жертви перетворилася на вбивцю. Змінила все, зруйнувала плани Консиліуму…і вбила брата Ледная Мор`одока.

Він став мисливцем на мене. Полювання почалося. Тепер я повинна втекти від нього за будь-яку ціну, інакше він помститься, встромивши лезо у серце…Вб’є, тому що вбила я.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення, знижки та Зсу)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"