“Омріяне кохання” Ерін Кас. Враження

“Омріяне кохання” Ерін Кас. Враження

“Омріяне кохання” Ерін Кас. Враження

Цикл “Омріяне кохання”

Книга третя. “Дихаю тобою”

 

 “Не смій жаліти себе, бо так і залишишся  наляканою дівчинкою, нічого не досягнувши у своєму житті.”

 “У світі немає нічого справжнього, все   заполонила штучність. А якщо і є щось    непідвладне часу, то це – кохання. Але і тут  потрібні неабиякі зусилля, щоб знайти те, що і справді твоє.”

 “Кохання не дає вибирати. Приходить без попередження.”

Чи може за три місяці життя кардинально змінити свій напрям? Навіть не сумнівайтесь!

Прилетівши у Нью-Йорк на різдвяні свята, Ванесса не передбачала того, що знайде вірну подругу та престижну роботу. Лише одне маленьке “але” – її бос Майкл Девіс, з холодною блакиттю в очах та не зовсім романтичним знайомством…

З одного боку – бажання тримати під контролем все, починаючи від робочих моментів і завершуючи почуттями. З іншого – страх залишитись з розбитим серцем.

Коли життя випробовує на міцність, потрібна неабияка сила волі, щоб не зламатися. Та справжнє кохання творить дива. Воно надає крила та обпікає пристрастю, примушуючи затамовувати дихання.

Дихай, Ванессо.

Yo respiro contigo…

Книга  четверта. “Мить, що змінила нас”

 “Чи варте кохання, якому декілька місяців того, щоб перекреслити дружбу довжиною у двадцять років?”

 “Неважливо, що за вікном. Головне, яка погода у тебе всередині.”

 “Кожного року я чекала на диво. А воно було   поруч. Завжди. Достатньо лише помітити його, протягнути руку й забрати своє. Адже кохання і є диво.” 

Тіна Девіс ніколи не боялась жити на повну. І чи варто боятись, коли завжди поряд вірний друг брата Деймон Вільямс? Який підтримає, захистить та розуміє, як ніхто інший…

Лише одна мить може змінити все. Погляди на життя, дружбу та кохання. І те, що здавалося неможливим та неправильним – подарує найбільше щастя.

Достатньо пережити й мить горя, щоб навчитись цінувати те, що маєш. Щоб зрозуміти, наскільки дороге життя. Щоб собі зізнатись, що кохаєш. 

Ми змогли впоратись з усім… Бо ми кохали. Кохали так сильно, наскільки це можливо.

Книга  перша. “Нова я”

“Дивна штука життя. Коли ти змирився зі своїми правилами та звичаями. І коли вже не чекаєш ніяких емоційних спалахів, воно підкидає тобі подарунок. В нагороду, або покарання – невідомо, але відмовитись від нього ти не можеш.”

 “Навчуся любити, як вона того заслуговує.”

 “Але сьогодні ти від мене не втечеш. Мені мало нашої перепалки, хочу ще.”

Аліса прилетіла у Нью-Йорк, намагаючись пережити біль від зради. Чи легко знову довірити комусь своє серце, коли кровоточить рана від ножа у спині?

Але життя й справді дивна штука. Йшла на співбесіду як дизайнер – отримала посаду керівника відділу. Просто казка наяву. Лише власник компанії – дуже суперечлива постать.

Алан Девіс – нахабний, впертий і змушує своїми вчинками кров її кипіти від обурення. Ну, майже, від обурення…

Аліса змінить не лише своє життя… 

Я точно не відмовлюсь від свого подарунку. Навчуся бути тим, кого вона хоче бачити поряд із собою.

Книга  друга. “Навчи кохати”

“Для мене завжди велике значення мала   дружба.  Мати справжнього друга – подарунок долі. Дружба, як і любов, має тисячу підробок і помилкових визнань. Багатьом не щастить в цьому пошуку.”

 “Правду кажуть, ніколи не намагайтеся бути тими, ким не є насправді. Рано чи пізно ілюзія розвіюється і обман випливе назовні.”

 

Кетрін щиро раділа за свою подругу – тепер вже Алісу Девіс. вона була просто у захваті від маленького похресника – Майкла. Але раптове скорочення на роботі внесло свої корективи у розвиток подій.

Влаштувавшись до ювелірної крамниці, вона знову побачила того, хто розбив їй серце рік тому – Ітана Вільямса. Та схоже, що тепер він налаштований завоювати руку й серце Катерини і залишитись назавжди у її обіймах.

І як тут встояти? Тим паче, коли сімейство Девісів лише допомагає їм знайти спільну мову і перебороти гордість на користь щастя. Може, колись дружба між родинами Вільямсів та Девісів переросте у щось більше, хто зна?

Так, любі друзі. Останнє речення – маленький спойлер до четвертої книги “Мить, що змінила нас”. Про книги я розповіла в такому порядку, як з ними і знайомилась. Зовсім випадково я розпочала цикл не спочатку, хоч їх усіх можна читати незалежно одну від одної.

Але прочитавши про Майкла Девіса(Дихаю тобою) та Деймона Вільямса(Мить, що змінила нас), я із ще більшою цікавістю читала про зародження стосунків їхніх батьків Аліси та Алана(Нова я) і Кетрін та Ітана(Навчи кохати).

У кожній з цих книг піднімались важливі теми – дружби, кохання та готовності до серйозних стосунків, коли потрібно вміти жертвувати заради щасливого майбутнього.

Кожна історія огорнута атмосферою тепла та сімейного затишку. Не без нотки гумору, звичайно! Чого лишень вартували перепалки Аліси та Алана)))

Після прочитання даного циклу, бажання побувати у Нью-Йорку зросло в декілька разів. Хоч читаючи, складалось враження, наче я там, поруч з ними. Деякі маленькі деталі, можливо й зовсім незначні, на перший погляд, надали цим книгам особливого шарму. Сімейство Вільямс-Девіс назавжди залишаться у моєму серці!

P.S. Люба Ерін Кас. Дякую Тобі за ті емоції та враження, які несуть у собі ці книги!  “Мить, що змінила нас” – мій фаворит. Історія Тіни та Деймона довела мене до сліз. Добре, що кохання таки перемогло навіть смерть! В іншому випадку, я б не написала цей блог. Ну хіба для того, щоб ще раз сказати про нереального Алана-Кайфезного-Девіса!))) Навіть читаючи про Кетрін та Ітана, я любувалась тим, як він ставиться до Аліси! Це наче і деталі, бо Девіси ж були там другорядними, але саме вони мене змушували переконуватись ще і ще в тому, що Алан – просто Кайфезний. Якщо я писатиму “Топ героїв, що покорили мене”, то він – однозначно в цьому списку!) Тепер я знаю, чому мені сподобався Майкл – в нього крутезні гени!)

Дякую усім, хто дочитав до кінця! Розкажіть про ваших фаворитів цього циклу, цікаво дізнатись про ваші враження)))

Також хочу привітати Вас з Різдвом Христовим! Нехай близькі завжди будуть поруч! Щастя та здоров’я завжди супроводжують Вас! А кожен день хай буде наповнений добром, миром та любов’ю! Христос народився! 

Оригінал статті на Букнет: “Омріяне кохання” Ерін Кас. Враження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу