Меню

“Омен”, якщо ви його не читали

Букнет “Омен”, якщо ви його не читали

“Омен”, якщо ви його не читали

Як ви помітили, рок гурт, фронтменом якого є Демян Морозов, головний герой книжки “Дика зірка”, називається “Омен”.

Вперше фільм-триллер  “Омен” вийшов на екрани в 1976 році. А перед цим режсер Девід Зельцер випустив в світ одноіменну книгу. Сюжет книги і фільму базувався на Біблійних откровеннях апостала Іоанна про те, що в кінці світу на землю прийде Антихрист. І от в сімї політика Роберта Торна народжується дитина, яку сатаністи підмінюють на сина Диявала.  Хлопчика нарікають Демяном. І на протязі фільму загадково, за його сприяння, гинуть то дружина Торна, то няня маленького Демяна.

Зрештою Роберт починає розслідування і дізнається правду, та намагається вбити прийомного сина. Для цього екзорцист з Медини дає Торну сім кинжалів, які треба встромити  в тіло дитини в церкві. Та Роберт Торн вагається, адже дитина така безневинна і довірлива. Його вагання вартували йому життя. Тож переша книга і відповідно фільм закінчуються перемогою Антихриста.

Другий і третій романи (написані Жозефом Ховардом і Гордоном Макгілом відповідно) були прямими адаптаціями фільмів. І розповідали про історію становлення Демяна Торна в якості Антихриста, та прихід Іісуса.

Серія книг нагадує окрім іншого також іншу історію, написану Айрі Левіном, за якою 1968 року Роман Поланскі зняв оскароносний фільм “Дитина Розмарі”.Але це вже зовсім інша історія))))

Сама ж серія “Омен” (Знамення) справила на мене чимале враження в юнацькі роки, і прочитати її буде не зайве всім любителям горору.

Водночас за мотивами фільму в 2019 році вийшов міні-серіал “Благі знамення” в основу якого покладено одноіменній роман Ніла Геймана. В очевидь, Гейман теж був вражений непідробною моторошною атмосферою “Омену”)))

 

Оригінал статті на litnet.com: “Омен”, якщо ви його не читали

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення