Олександр Ірванець здобув премію імені Уласа Самчука

Олександр Ірванець здобув премію імені Уласа Самчука

Олександр Ірванець став лауреатом рівненської літературної премії імені Уласа Самчука, що була вручена письменникові за книгу «Три плюс два». Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

 

Премія присуджується до дня народження Уласа Самчука «за твори літератури та публіцистики, що збагачують духовний світ нашого сучасника, будять історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію суспільства, що стали помітним явищем в літературі та публіцистиці». Цьогоріч лауреат обраний з-поміж чотирьох рівненських авторів.

 

Ірванець отримав премію Самчука

Лауреат здобув нагрудний знак, а також сертифікат на грошову винагороду, вартість якої за останні вісім років зросла з 12 до 18 тисяч грн. Також Ірванець розповів, що нині пише прозовий твір про Рівне, дія якого відбуватиметься у центрі міста.

 

 

Премія вручається з 2013 року, серед лауреатів — письменник і видавець Євген Шморгун, поет Петро Велесик, поет і журналіст Василь Басараба, письменниця Ірина Одерако, письменниця і журналістка Олена Медведєва, поет Микола Панченко та письменниця Ірина Баковецька. На премію можуть претендувати автори, що народилися, проживають або тривалий час працювали в Рівному з поетичними, прозовими, драматургічними та публіцистичними творами, що були видані не раніше, ніж за останні три роки.

 

Нагадаємо, у 2017 році Олександр Ірванець представив свій роман «Харків 1938» (видавництво «Laurus»)

 

З нагоди вручення премії радимо почитати поетичну рецензію Олександра Ірванця на «Полювання на Снарка», а також добірку поетичних книжок від лауреата, які можна почитати в маршрутці Київ-Рівне.

 

Фото: Рівненська центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка

Оригінал статті на Suspilne: Олександр Ірванець здобув премію імені Уласа Самчука

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"