Олександр Ткаченко обіцяє пряму підтримку українського контенту

Олександр Ткаченко обіцяє пряму підтримку українського контенту

У медіасфері України вплив російського контенту все ще залишається значним, тож через це стало актуальним питання з приводу створення центрів протидії дезінформації. 

Відтак, Міністерство культури планує ввести пряму підтримку авторів українського контенту – це дозволить збільшити їхню популярність і знизити вагу, який мають російські блогери в українському просторі. 

Як інформує umoloda.kyiv.ua, про це заявив міністр культури Олександр Ткаченко в інтерв’ю РБК-Україна у вівторок. 

За його словами, зараз у деяких регіонах російські медіа мають досить великі цифри за переглядами серед українського населення через різні платформи. «Російський порядок денний, на жаль, часто підхоплюється нашими медіа, тому що немає аналізу того, звідки це йде. Власне кажучи, тому стало актуальним питання з приводу центрів протидії дезінформації. Для того, щоби була також очевидна державна позиція, як мінімум, щоб пояснювати появу тих чи інших фейків», — заявив Ткаченко. За його словами, в Україні є досить популярні україномовні блогери й артисти. «У нас нещодавно була дискусія про форми прямої або непрямої підтримки з боку держави їхньої творчості…

Умовно кажучи, ті ж гранти Українського культурного фонду (УКФ) могли б бути спрямовані на підтримку конкретних українських музикантів, блогерів. Тому що їх популяризація автоматично знижує вага, яку мають російські блогери зараз у нашому просторі», — також заявив Ткаченко. При цьому міністр культури зазначив, що не став би переоцінювати популярність російських блогерів. «Коли ви дивитеся по рейтингах YouTube, зрозуміло, що якийсь Моргенштерн може займати перші сторінки, але далі йде дуже велике diversity (різноманітність, — УМ.). Тобто, є величезна кількість людей, які слухають західну та українську музику і там вже різноманітність істотно більше», — додав він. 

Урядовець також уважає, що вплив російських артистів ув Україну неможливий із природних причин, і поступово він буде спадати. У разі окремих спроб російських артистів виступати в Україні, це питання буде врегульовано або за допомогою громадськості, або на законодавчому рівні.

При цьому Ткаченко зазначив, що наразі прямої відповіді, як регулювати саме діяльність артистів у законодавчій площині, немає

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Олександр Ткаченко обіцяє пряму підтримку українського контенту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"