Одна вендета на двох

Одна вендета на двох

Одна вендета на двох

Одна вендета на двох

Влада і Тарас пишуть в різних жанрах і різних стилях, тому було особливо цікаво подивитися на те, що з цього вийде.

Як автор детективів, трилерів, містики і жахів впорається з любовною лінією роману, де один з жанрів СЛР? Як він пропише романтичні моменти? Ось вам відповідь… Цитатою. Сцена, написана Тарасом Мельником:

— Твоя вендета не настільки кровна, як моя. Він убив мого батька.

Я дивився їй у спину, не відводячи погляду. Вона раптово обернулася і відповіла.

— Та що ти знаєш про моє життя? Я цілий рік жила з покидьком, який бив мене і знущався. Навіть підсипав щось в напій або їжу, щоб позбутися дитини. Клятий виродок боявся втратити гроші, — її гнів міг запалити повітря. — Тому я здам його ворогам, а собі візьму грошей тільки на нове життя…

На останніх словах її гнів почав змінюватися на інші емоції. Очі швидко наповнилися сльозами, котрі стікали вниз по щоках, знищуючи залишки макіяжу.

— Він убив мого сина, нашого сина. Я хотіла померти, але вирішила жити. З грошима за цю інформацію я легко зможу знайти собі місце у світі.

Я подивився на неї, не знаючи якими словами відповісти.

— Вибач. Я не знав… Тільки читав щось… Не знав про дитину…

Вона не припиняла плакати, тому я відчував, що повинен щось зробити. Провівши долонею вцілілої руки по її щоці, я витер сльози, а тоді наблизився та поцілував. Поцілунок вийшов не найкращим, однак Аня не противилася йому. Ми більше не промовили жодного слова, обмежуючись тільки діями…

 

Як авторка СЛР впорається з динамічною частиною роману, такою як описи погонь, відпирання замків відмичками, надання першої допомоги при кульовому пораненні? І тут дам цитату з частини, написаної Владою.

Сіла за руль, зняла захист під ним, потім відкрила і зняла контактну групу, щоб побачити дроти і переставити їх так, щоб машина завелась. 

Для цього треба було замкнути лівий нижній і правий верхній дроти, на цій тачці це були червоний тонкий і червоно-чорний потовше. Потім лишалося тільки замкнути систему шматочком дрота, який би торкався різними кінцями лівого нижнього і правого верхнього отворів.

Як тільки я послідовно проробила всі ці дії, машина завелась. Так, чого тільки не навчишся заради того, щоб зробити крутий репортаж. Відмикати тачки я навчилася ще для своїх журналістських розслідувань, а от заводити… заводити довелось навчитися вже в той період, коли між мною та Едіком були «відносини».  Кохання також надихало мене дивувати його, тримати “в тонусі”, щоб не набриднути, а комплекс відмінниці змушував навчатися всьому ґрунтовно і якісно. Хоча, після всього пережитого я маю радіти, що хоча б щось вмію, і можу хоч так витягнути себе з цієї ситуації. 

Не треба розраховувати на інших, я і сама впораюсь. Більше я не хочу нікому довіряти, це надто небезпечно. І нехай поруч з Сергієм було так добре, тепло і спокійно, більше я все одно не зможу покохати.  Я все зробила правильно і так йому точно буде краще. Зітхнувши, я натиснула на газ і вивела тачку з двору на дорогу. Я тримала шлях до старого приміського будинка Едіка, бо там цей покидьок точно не буде мене шукати… Вже звідти планувала вийти на замовника, домовитись про зустріч, продати флешку, відправити половину грошей Сергію і нарешті стати вільною…

А ще додам анотацію:

Він бажає знищити злодія, який убив його батька та викрав сімейний бізнес, а вона мріє розтоптати колишнього, винного у смерті їхньої дитини. Сергій та Анна ніколи б не зустрілися, якби не мали один об’єкт помсти на двох. На шляху до здійснення вендети, вони будуть змушені діяти спільно, щоб раз і назавжди вирішити свої справи та почати нове життя. Однак, що виявиться важливішим: бажана помста, чи почуття?… Кожен з них буде змушений обирати…

 

ЧИТАТИ КНИГУ ТУТ

Рекомендую до прочитання всім, хто любить гостросюжетні історії, які не дадуть сумувати… 

Приємного читання, мої милі)))))

Ваша Юліанна))))

Оригінал статті на Букнет: Одна вендета на двох

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"