Оголошується конкурс на здобуття Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука

Оголошується конкурс на здобуття Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука

Подання приймаються до 01.04.21 в Управлінні культури Коломийської міської ради за адресою м. Коломия, вул. Театральна, 27.
 

П О Л О Ж Е Н Н Я
 
 
1. Коломийська міська літературна премія імені Тараса Мельничука (далі – Премія) присуджується щорічно окремим авторам України за високохудожні літературні твори, які сприяють духовному розвитку громадян і здобули загальне громадське визнання, є духовними набутками українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять, його національну свідомість, зберігають національні традиції, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства, видані впродовж 2-х попередніх календарних років і не відзначалися іншими преміями.
 
2. На здобуття Премії висуваються літературні твори, літературні збірки творів окремих авторів, оприлюднені в завершеному вигляді після ознайомлення з ними громадськості під час проведення читацьких конференцій, літературних вечорів, вечорів поезії та на засіданнях літературних об’єднань тощо. Дані книги повинні відповідати всім вимогам видавничих стандартів.
 
3. Висунення творів, літературних збірок на присудження Премії здійснюється гласно за ініціативою творчих спілок, громадських організацій мистецького і просвітянського спрямування, видавництв, редакцій газет і журналів, а також об’єднань громадян на загальних зборах, конференціях.
 
Від імені творчих організацій, закладів, установ і колективів висунення можуть здійснювати їхні президії, колегії, ради тощо.
 
4. Подання-рекомендація у вигляді протоколу або звернення направляється на розгляд Комісії з присудження Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука (далі — Комісія), склад якої затверджується виконавчим комітетом Коломийської міської ради (до подання-рекомендації додається 5 примірників кожної книги).
 
5. У поданні-рекомендації на присудження Премії зазначаються конкретні заслуги особи, її літературна діяльність, художня цінність творів, що стали підставою для порушення клопотання про присудження Премії.
 
6. Прийом документів і літературних творів для розгляду та участі в конкурсі здійснюється Комісією до 1 квітня поточного року після публікації в засобах масової інформації
 
7. Розгляд подань-рекомендацій і допуск кандидатів до участі в конкурсі на присудження Премії проводиться до 15 квітня на засіданні Комісії шляхом обговорення та відкритого голосування, про що повідомляється в засобах масової інформації.
 
8. Остаточне рішення про присудження Премії ухвалюється на засіданні Комісії шляхом таємного голосування. Протокол засідання направляється на затвердження виконавчого комітету Коломийської міської ради у червні поточного року. Рішення Комісії носить дорадчий характер.
 
9. Розмір Коломийської міської літературної Премії визначається щорічно виконавчим комітетом Коломийської міської ради за пропозицією Комісії.
 
10. Рішення виконавчого комітету про присудження Премії публікується в засобах масової інформації.
 
11. Премія присуджується одному авторові й лише один раз. Премія може присуджуватися посмертно. Диплом, Знак лауреата і Премія, якими нагороджено посмертно, вручаються його родині.
 
12. Удостоєним Премії присвоюється звання «Лауреат Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука», вручається Диплом та Знак лауреата.
 
13. Премія вручається щорічно до Дня народження поета в День міста Коломиї 19 серпня в урочистій обстановці.
 
14. Особу, якій присуджено Премію, записують в Книгу лауреатів Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука, що зберігається довічно в музеї історії міста Коломиї.
 
15. У разі втрати (псування) Диплома та Знака лауреата Премії, дублікати не видаються.

Джерело: dzerkalo.mediа.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Оголошується конкурс на здобуття Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"