Оголошено конкурс на здобуття премії Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення розпочав прийняття публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Твори приймаються по 1 травня 2021 року.
Умови конкурсу наступні: потрібно подати “нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію суспільства”.
Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за пів року до їх висунення на здобуття премії.
Премія імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі 10 тисяч гривень. Є чотири номінації:
- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
- за кращий твір у телевізійній сфері;
- за кращий твір у радіомовній сфері;
- за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.
Про інші умови конкурсу ви можете дізнатися на сайті державного комітету телебачення і радіомовлення.
Оригінал статті на Читомо: Оголошено конкурс на здобуття премії Івана Франка
Блог
У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалівПід час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів
Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможцівПремія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав
Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар
2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до
«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.
Про це свідчать результати опитування, фонду «Д
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.